Sayfa 25/1003 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 193 - 200 arası.

Konu: HALK Cafe - II

@gva74 cok guzel yazmissin.

Yanliz bedelli konusu yok. TVF zaten buyuk ortak. Daha once rasyolar eksik kaldiginda Issizlik Fonundan alip getirdiler once. Sonra da adini sanini hatirlamadigim tahviller cikardilar.

Cezalar bankayi batirmak icin degil. Yine adinin sanini hatirlamadigim bir bankyaya (arab bank?) Ingilterede 800 milyon pound ceza kestiler. Ingiliz BDDK'si banka bunu oderse rasyolari bozulur dedi, 60 milyon pounda anlastilar. Rakamlar da sallamadir, ama ozeti boyle.

2.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Ortaklar bir seferde satanlar pişman olsa bu senette olmaz mı? Hep saymayanlar pişman oluyor?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tgt dün 61 63 satış yazdım gelmedi gelseydi kapanışta alsaydım fark 19 bin lira. Bunu korkudan değil riskten yapamıyoruz .

3. Dün yazdık halk gyo %8 olmuş

4. Bu yapı kredinin derdi ne. 1 haftadır aralıksız kagidi aşağıya baskiliyor

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Oncelikle tum yazdigin ve bundan sonar yazacagin yutmasi kolay kivami yerinde leziz paylasimlar icin tesekkur ederim sana..

Bahsettigin gibi, anlasmalarina bagli, iyi niyetle yaklasima bagli, dogrusu 0,50 pd/dd uzerinden bakiyorum, 2 mia usd ceza bile bankayi batirmayacaktir, lakin varlikfonu bedelliye istirake edecektir, dogrusu ben olasi cezada bedelli arttirimin hala bir secenek oldugunu dusunuyorum, minimum 200 mio usd civari bir ceza uzerinden en iyi senaryoyu aliyorum kendi tarafimda, %100 bedelli ile ozkaynaklara dokunmadan, %80 civari bir getiri goruyorum,bedelli katilimi dahil olmak uzere, ortlama konjonkturden dolayi pd/dd 0,50 ile calisyorum, lakin f/k tarafindan ise max. 5 fiyatlanir dusuncesindeyim, bu da %20 civari bir digger bankarada getiri demek yilsonu icin, tum bunlara dusuk faiz ortamini vs koymuyorum defansif, olumlu gelismeler bizim icin Ulke icin diyelim, pd/dd 2 lere bile cekebilir,bunu konusmak kurgulamk icin cok erken tabii..

tum bunlar isiginda 1 mia usd ceza , cari ornegin ykbnk hedef getirisi neyse aynisini verir bana,yani bu rakam eyvallah benim icin
    altinda olursa olumlu ayrisir ustunde negative, sorun dedigim gibi bedelli olursa katilim sorunu, ve 1 mia ve usu bir ceza olursa neolur sorusu ?

Ellerine saglik tekrar tabii diger degerli katilimcilarinda ..

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    @gva74 cok guzel yazmissin.

Yanliz bedelli konusu yok. TVF zaten buyuk ortak. Daha once rasyolar eksik kaldiginda Issizlik Fonundan alip getirdiler once. Sonra da adini sanini hatirlamadigim tahviller cikardilar.

Cezalar bankayi batirmak icin degil. Yine adinin sanini hatirlamadigim bir bankyaya (arab bank?) Ingilterede 800 milyon pound ceza kestiler. Ingiliz BDDK'si banka bunu oderse rasyolari bozulur dedi, 60 milyon pounda anlastilar. Rakamlar da sallamadir, ama ozeti boyle.

Arasıra tavla bizi sn 666

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Arasıra tavla bizi sn 666

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aldikca verdi serefsizler sahna. En az 6 ay gitti bu koronadan.

Sayfa 25/1003 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •