Sayfa 431/1003 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Endeks ikili dip yaptı. Hadi hindistanı, italya yı düşünerek senet alalım. Şayet burası çalışacak bir ikili dip ise malasef kimse sağlıklı bir karar vererek burası ikili dip diyemez. Belki çalışır belki çalışmaz ama bu atmosfer doğru karar almayı engeller.

2. 4 trilyon tohum dağıtılacak denildi, parite 1,07 üstünden yani 0,60 dan -0,03'e geldi. Euro göçebilir.

3. Alan-Satan son durum nedir ?

4. Endekslere ve hisselerin çoğunluğuna ister yurt içi ister yurt dışı ister TL, ister dolar, ister petrol, ister ons altın olarak bakın...
    Hepsi ideal güçlü desteğe kadar satış fırsatı vermeden geldi(kol bacak kesenler hariç)...
    Hepsi daha önce bir kaç kez denediği deneyip geçtikleri zirve değerlerine geri dönüp destekleme pozisyonunda...
    Umarım buralar dip olup buralardan dönüş başlayacak...
    Yoksa yutacağımız haptan fitile evrilir...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by hasanaslan66 Yazıyı Oku
    Alan-Satan son durum nedir ?
    Halkbank ise bu son durum...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Bimas ve telokomlara vursalar idi
    Endeks 77 000 di

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. MİGROS nasıl filim çevirdi, önce 24 sonra 17 şimdi 22 küsür, bu dava iptal olmazsa HALKBANK da filim çevirebilir. Ama ben kimse kusura bakmasın bu korku ile senet alamam. HALKBANK neden filim çevirir. Çünkü İşbankası 12-17 arası çalışacak. HALKBANK tam zamanlı açık. Ve devlet bugünlerde daha önemli. İspanyol GARAN ne yapar bilemeyiz. Pegi ile Migros arasında an itibari ile %20 fark var. Biri tabanda diğeri tavanda.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Türkcel artıda Türk Telekom artıya yakın, sektör analizi konusunu yazarken işlenen diğer güçlü senetler.
    ilaç,gıda ,teknololji ayrıştı endeksten.

Sayfa 431/1003 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •