Sayfa 49/1003 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 385 - 392 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Virüs bulunmayan turistlerden giriş ücreti olarak tatil masrafları hariç 10 bin dolar, Ruslardan 15 bin dolar alınmalı. Milyonları savaşdan koruduk, kendimizi riske atarak. Virüs olmayan ülkeye turizm akınları başlayacaktır.

2. Çin de İthalat ihracat ve rezerv verileri beklentilerden iyi gelmiş gibi görünüyor. Petrol düşüşü arzı azaltır derken sudiler arzı artırarak İran ve Rusya’yı batırmaya çalışıyor. Buda Abedeninnnbnbnbn virüs dışı tiyatrosu. Bunun karlılığında biat eden suud diğer az suud olan akrabalarını kendisine ihanet içinde olacağından şüphelenerek içeri atmış. Suud borsası %6 ekside işlem görüyor. Petrolün var derdin var. 20-25 dolar 6 ay durması ne demek bende bilmiyorum .

3. Tuncer hoca yılda bir kaç kez bu şekilde uzun değerlendirmeler yapar, vakti olan okumalıdır. Dikkat edin yazıda haberlerden bahsedilmez virüs dahi konu dışı tutulur. Uzun vadede çalışan tek sistem elliott.

@bahriyeli

Oncesi de var yanliz, sadece o mesajla ilgili degil. Neyse ortam duzelse de sevinsek bari.

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Kriz ortaminda dipi ya da tepeyi bulmak zorunda degiliz, kademeli mal toplamak lazim, biz de onu yapiyoruz. Derdimiz 2 gunde zengin olmak degil, buradaki cogu kisinin derdi o, ne yani havacilik sektoru yok mu olacak, isinlanip mi gidicez oraya buraya, gecelim bunlari, tamamen panik ortami yaratilip mal toplaniyor su anda. Dunyada kontrol altina alinamayan salgin yoktur ne salginlar geldi gecti...
    Ben de senin gibi dusunuyorum. Ama mal toplandigini hic zannetmiyorum su asamada.

KIZILDAG neler oluyor, yine apocalypse senaryolari mi yoksa??? Daha yeni krizden cikmadik mi? Kriz norm olmussa demek ki normali ralli kabul edecegiz artik.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    KIZILDAG neler oluyor, yine apocalypse senaryolari mi yoksa??? Daha yeni krizden cikmadik mi? Kriz norm olmussa demek ki normali ralli kabul edecegiz artik.
    Ew ye göre 2021 dahil sarsıntı devam eder, sonra büyük bir boğa piyasası var. Bu 1-2 sene içinde 6,5 yada 7 lira dolarda 10 yılın zirvesi olarak kalacakmış. Altın bir süreliğine zirve 1900 doları görebilir ama üstü yok. Petrol 23 dolar sudiler Ruslar İran etkilenir ama sudilere ABD yardımı gelebilir. Kral bu yüzden aileden bazılarını içeri almış çünkü bunlar Rus yandaşı. Şimdilik dow w ile ikinci dipte, Çin verileri piyasayı tutar. Pazartesi önemli değil haftanın diğer günleri iyi olabilir. Biz yüzde elliden fazla iskontolu olduğumuz İçin davanın seyri bu türbülans döneminde bizi azda olsa kurtarabilir. Nisan’da s400 aktif edilmeden önce karşılıklı görüşmeler olacaktır , bu yüzden bence tüm zamanların kritik günü 31 Mart olacak.

Sayfa 49/1003 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •