Sayfa 189/996 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Sağlık ocağı konusunda yakınan arkadaşımıza bir örnek şimdi denk geldi.
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku

Sağlık Bakanı Koca, Türkiye'deki koronavirüs vakasının 6'ya yükseldiğini açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı Koca, Türkiye'deki koronavirüs vakasının 6'ya yükseldiğini açıkladı.
    Umreden dönen birisindeymiş..

Eyvah eyvah... Sn. Bakan açıklamalarında 15 Mart'a kadar 21 bin kişi umreden dönmüş olacak falan diyordu..

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bilmiyordum ilk defa duydum, zeytin yetisen bir coğrafya da degik rumlar olsa anlarim da ilginc geldi bana.
    Turkiyede tek Ermeni köyü kalmıştır Vakıflı köyü, zeytinyağı meşhurdur.

Bir zamanlar Anadoluda milyonlarca Ermeni vardı, bunların bir kısmı zeytinyağı üretirlerdi, Rumlar ise daha ziyade şarap, aklım da öyle kalmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Turkiyede tek Ermeni köyü kalmıştır Vakıflı köyü, zeytinyağı meşhurdur.

Bir zamanlar Anadoluda milyonlarca Ermeni vardı, bunların bir kısmı zeytinyağı üretirlerdi, Rumlar ise daha ziyade şarap, aklım da öyle kalmış.
    Bizim burda ermeni köyü cok ama ermeni yok tabi olanlar istanbul'a yerlesmis, annemin sınıfında iki ermeni arkadasi varmis, cocukken anlatirdi bize, kirtanos, gedaiz, bolus gibi köyler ilk anda aklima gelenler, belki yuzlerce köy var.

7. 21 bin corona suphesi olan yurda giris yapiyor adamlara uyari yapiyorlar ziyaret etmeyin diye hahah la bunlar yogurtla arap sabununu karistirip yiyen adamlar saka gibi valla ziyarete gidenler Twitter'da paylasiyor, diz boyu rezillik.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bizim burda ermeni köyü cok ama ermeni yok tabi olanlar istanbul'a yerlesmis, annemin sınıfında iki ermeni arkadasi varmis, cocukken anlatirdi bize, kirtanos, gedaiz, bolus gibi köyler ilk anda aklima gelenler, belki yuzlerce köy var.
    Tavşanlıda yani memleketimde, Rum ve Ermeni kiliseleri vardı, babaannemin ve dedemin Ermeni ve Rum arkadaşları varmış, Ortaköy başpapazı yakınlarda vefat etti, hala haberleşirdik annesi de Tavşanlılıydı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 189/996 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •