Sayfa 224/996 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Bakan Koca : En son açıkladığımız vaka sayısı 18 idi. Pozitif çıkan yeni vakalar var. Şu an hala analiz sürüyor. Bu gece yeni vaka sayısını açıklayacağım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sizle aynı fikirde değilim .. Bakan değer örneklere bakınca iyi bir iş çıkarıyor bana göre .. Hak edene hakkını vermek lazım .
    Bu lafınızı bir yere yazdım. 48 saat içinde kullanmak üzere...

Umarım ben yanılırım.

Yavaş yavaş suçu birilerine atmaya başladı bence.

TTB gerçek hasta sayılarının çok daha fazla olduğunu iddia ediyor.

İşin içinde bu adamlar.

Tutuklasınlar bakalım toplumu infiale ve paniğe yol açan ifadeleri temelinde...

https://www.evrensel.net/haber/39958...e-calismaliyiz

Sizle aynı fikirde değilim .. Bakan değer örneklere bakınca iyi bir iş çıkarıyor bana göre .. Hak edene hakkını vermek lazım .
    Burası gomünist ve ateyistlerin toplaştiği bir yer, senin bakan ağzıylan Corona virüs tutsa bize vız gelir, çünküm sabıkaları çok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu lafınızı bir yere yazdım. 48 saat içinde kullanmak üzere...
    Bora bey tabii ki yazabilirsiniz hatta yazmanıza gerek yok yazdıklarımı silmem ben , sadece şunu belirtmek isterim vaka sayısı yada ölüm yaşanması bakanın suçu olduğunu göstermez .. Çevre ülkelerde hatta Avrupa’da yaşananlar ortada şu an ülkemizde bu durum yok onlar gibide olabilirdik ama değiliz bu bence bir başarı bunu takdir etmek lazım . Bu arada elbet eksiklikler olabilir çünkü böyle bir salgın çok yaşanan bir durum degil ama ben genel anlamda bakanın isabetli çalıştığı düşüncesindeyim ..
    sonuc olarak Ülkemizde vaka sayısı da hatta ölümde olabileceği muhtemeldir bunlar olmaz demek komik olur bu yüzden sayının bakanın başarısıyla ilgisi olmadığı düşüncesindeyim (İtalya gibi bir durum olmadıkça )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bora bey tabii ki yazabilirsiniz hatta yazmanıza gerek yok yazdıklarımı silmem ben , sadece şunu belirtmek isterim vaka sayısı yada ölüm yaşanması bakanın suçu olduğunu göstermez .. Çevre ülkelerde hatta Avrupa’da yaşananlar ortada şu an ülkemizde bu durum yok onlar gibide olabilirdik ama değiliz bu bence bir başarı bunu takdir etmek lazım . Bu arada elbet eksiklikler olabilir çünkü böyle bir salgın çok yaşanan bir durum degil ama ben genel anlamda bakanın isabetli çalıştığı düşüncesindeyim ..
    sonuc olarak Ülkemizde vaka sayısı da hatta ölümde olabileceği muhtemeldir bunlar olmaz demek komik olur bu yüzden sayının bakanın başarısıyla ilgisi olmadığı düşüncesindeyim (İtalya gibi bir durum olmadıkça )
    Bu ülkede temelden bazı şeyler eksik ciddi önlemler almak için:

- Her olayda kendilerini genel uygulamanın dışında görme düşüncesi

- Kaderci fıtratımız.

- Çevremizdeki olaylardan etkilenmeyeceğimizi sanmak gibi, yöneticimizden kaynaklanan bir düşünce altyapısı

- Bence yeterli olmayan yoğun bakım kapasitemiz.

- Disipline gelmeyen bundan hoşlanmayan, eğitimi düşük, bilimsel gerçeklerden hoşlanmayan insani yapımız.

6. Dolar 6,4348 vurdu çekti.
    Sonuçta dolar topiği burası

bana göre sağlık bakanı algıları bozacak çok sert açıklamalar yapmalıydı.

panik yapmayın biz şanslız demeye getirdi. çok yanlış açıklamalar.

mağza açılışlarında millet birbirini eziyor 3 kuruş indirim için.

bu çok yanlış.

halk hala vız gelir tırıs gider anlaşıyında. hali ile.

tedbirden çok milletin alışkanlığını ve algısını bozacak şeyler söylemeli . söylesinki millet işin ciddiyetini anlasın.

yoksa italyayı sollarız bu mantıkla.

benim görüşümde budur.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Bugun dolarla konustum kuruyup gitsemde yukselecemde yukselecem dedi

Sayfa 224/996 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •