Sayfa 284/996 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Adamlar salgının başını gizledi. Bulan doktoru hapse attılar. Bu nedenle hiç bir şeye güvenmem

Örneğin, salgının başında Wuhan şehri ve ardından tüm Çin kapılarını dünyaya kapatmış olsa da modelleme çalışmaları, 23 Ocak öncesinde ortalama 60 bin kişinin Wuhan'dan havayolu ile Çin dışına çıktığını gösteriyor. Bu kişiler arasında 900 kadar yolcunun koronavirüs ile enfekte olmuş olduğunu göz önüne alırsak, tüm dünyaya yayılan bu vakalar mevcut salgının boyutunda büyük öneme sahip.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-51955625

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Başta yapmış oldukları saçmalıktı,yayılmasında günahları çok.Ama son rakamın sıfır olduğuna ben inanıyorum.Sıfır dediğin zaman bir ay sonra sen o halkı evde tutamazsın,o yüzden tekrar aynı hatayı yapmazlar,çok zor bir dönem geçirdiler ama işi ilk çözen oldular.Zaten bu corona orda tekrar hortlarsa ve yenilemezse dünya yandı.

Bakan Albayrak: "Şu anda bütçe riski yok, Türkiye ekonomisi bu süreçten en pozitif çıkan ülke olacak."

Bakan Albayrak: "Ben, beklenti olarak Türkiye ekonomisinde şu an için bir risk görmüyorum."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Doğudan batıya tüm dünya aynı safhalardan geçecek,bizim için en zor dönem başladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hani bizim yaşımızdakileri 10 sene sonra görenler gözlerinde gizleyemedikleri bir hüzün gölgesinde :

- "Maşallah hiç yaşlanmamışsın. Yıllar seni gençleştirmiş" gibi konuşmaya başlarlar ya...

Hani sussalar daha iyi dersin içinden.

Damadın konuşmasının bendeki etkisi de aynı...

İbrahim Kalın : Diyanet İşleri Başkanlığımızın aldığı yeni tedbirler çerçevesinde

-Cuma günü ve kandil gecesi cami ve mescitler kapalı tutulacak ve -Cuma namazı için sala okunmayacaktır.

Bu geçici tedbirler hepimizin sağlığı için. Başkalarının sağlığını korumak kul hakkıdır. Riayet edelim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Albayrak: "(Sokağa çıkma yasağı) Şu anda gündemimizde yok."

7. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Şimdi konuşalım o zaman yine konuşuruz beyler böyle bir durumu belki ömrü hayatımızda bir daha goremeyecegiz. Bilerek fırsat demedim durum dedim.
    Şöyle bir baktım. Tüpraş 54,25 fiyata gelince alım düşünülebilir bence ama kademeli.
    Dolar: 6,5424

Sayfa 284/996 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •