Sayfa 336/996 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Unda da virus olabilir tabii ama o gozle bakarsak herseyde virus olma ihtimali var. Paketli olarak aldigimiz gidalar uretilirken butun firmaların hijyen kurallarina 100%uydugunu sanmiyorum. Aldiginiz bir kuruyemis paketinin icinde virus olup olmadigindan emin olabilir misiniz !!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karantina uygulayın. Olsun bitsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. çamaşır suyuna basıyoruz biz.

3. Aylık : 9 gibi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by chem73 Yazıyı Oku
    Aylık : 9 gibi

Alttaki nedir dostum?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Roc...………………..

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sadece virüs değil, böyle omurgasız organizmalarda mevcut maalesef.

Esip gürlerkene, Reyis ve eşi alkışlama fotoğrafı yayınlayınca, hemen arazi olmuş.
    Bunlar , kendi ağzına sıçmak faydali bir şeydir denilse , anüs deliği ile ağızlarını aynı eksene getirebilmek için omurga kemiklerini vücudun arka tarafına iç bükey hale getirecek estetik ameliyat yaptırmaktan kaçınmayacak tiplerdir.

7. Fal cafeler neden açık onlar da mı restoran sınıfına giriyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    eskiden sadece un vardi.simdi un alirken katkili mi katkisiz mi,hamur guclendiricili mi guclendiricisiz mi 100 cesidi cikti.
    eskiden ekmek hamuru ile pismis ekmek arasinda % 20 fark varken su an 10 cm uzunlugunda ki hamurdan 30 cm lik ekmek cikiyor.1 cuval undan cikan ekmek sayisi ciddi artti son yillarda..
    bunu soyleyen bizzat firinci musterilerim..adamlar imkanin varsa evde yap veya eksi mayali katkisiz pahali olanlardan al diyor..bende evde yapiyorum uzun zamandir..
    Bizim fırıncıda ekmek alma benden dıyor ekmegı bıle ben evde yapıyorum dıyor .Ne yazık ki cogu fırın bu durumda. Cabuk pişsin sundan ıyı kabarsın şundan beyaz olsun ondan. Çinlilerin saçını yiyoruz haberimiz yok

Sayfa 336/996 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •