Sayfa 615/996 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Fitch, türkiye ekonomisi için 2020 yılı gsyh büyüme tahminini yüzde 3,9'dan yüzde 0,8'e indirdi

fitch, türkiye için 2020 enflasyon tahminni yüzde 10,5'ten yüzde 8,5'e düşürdü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Davos 'ta bunlar konuşuluyorsa Bilderberg 'te neler konuşuluyor acaba ?

Teknolojinin lehimize işlemediğini düşünüyorum.

Çamaşır makinası gibi hayatı kolaylaştıran aletler olmadan önce ev sahipleri bir hizmetçisi ihtiyaç duyarlardı. Artık gerek yok .

İnsansız fabrikalar, robotik tarım geliştikçe bu dünyada işçi, memur olarak dahi yerimiz kalmayacak. İhtiyaçları olmayacak bize .

Atıl, gereksiz, üstlerine yük olan insanları neden istesinler gezegenlerinde .
    Alayimiz Borg olacagiz

3.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Alayimiz Borg olacagiz
    Bana bi tuborg
    Arkadas efes icer
    Cocuga limon
    Awrada da milli icicek
    A ile baslar
    Yazmayim simdi

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Yok kanına ilaç verip herkese bir ID koyacaklarmış falan. Yok erkekliği öldüreceklermiş falan. Adamlık öleli çok oldu zaten, bir de erkeklik ölürse vay halimize.

Ne ara geldik bu komplo teorilerine yav.

Daha iki gün önce neandartalları öldürdük diye mahkeme kuruyordunuz ya
    Erkekligi öldürmek icin cipe gerek yok.
    Antidepresanlar hallediyor bu sorunu.

5. Enflasyon az çıkabilir gibi bu sene .

Bugün yarım kilo çileği 3 tl ye aldım

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O film defalarca izlenmesi gereken bir film.Sonunda herkesin zaman saatine zaman yüklüyordu sistem ,o zamanlarla insanlar silah alıyordu ve anarşi oluyordu.Tanıdık geldi mi.Joker filmi boşuna çevrilmedi boşuna oskar almadı.Aslında adamlar ne yapacaklarını pek saklamıyorlar.
    Bir yer flu kaldı hocam.
    Joker halkı değil güçlükleri korkutur ancak . Anarşi çıkar hukuk olmazsa milyar dolarlar bir işe yaramaz.
    Yoksa biyolojik silahların yanında anarşiyle de mi halkı yok edecekler demek istediniz anlamadım.

Yoksa kendinizi ele mi verdiniz, joker senaryosunu tehlikeli gören milyarder bir Bilderberg davetlisi misiniz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Yok kanına ilaç verip herkese bir ID koyacaklarmış falan. Yok erkekliği öldüreceklermiş falan. Adamlık öleli çok oldu zaten, bir de erkeklik ölürse vay halimize.

Ne ara geldik bu komplo teorilerine yav.

Daha iki gün önce neandartalları öldürdük diye mahkeme kuruyordunuz ya
    Mahkemeden karar çıktı, erkeklik gidecekmiş.

O değil de bizim yeşiller, bütün dünyanın erkeklikleri etrafında döndüğünü sanıyor ya . Daha ilk günden Abdurrahman Dilipak, corona ilacı kısır edebilir demişti.
    Sanki bütün dünya yemeyip içemip Abdurrahman 'nın erkekliğini bitirmek için teknoloji geliştirip virüs üretiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Evet ben de izlemiştim. Zaman, para olarak kullanılıyordu, dünya şehirlere bölünmüştü. Daha iyi bir şehre gitmek için zaman ödemen gerekiyordu.

1 TL kaç dakika eder acaba ?
    Filmin adı ne idi unuttum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 615/996 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •