Sayfa 710/996 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Tükenmiş bu urun ama bu urunde karaciğer yağlanması için bir aciklama bulamadim.
    Bu direkt yağlanma için değil. Genel olarak karaciğere destek olan bir ürün. Hepatit taşıyıcı bir yakınım tarafından 2 prof önerisiyle yıllardır kullanıyor. Yağlanma için kilo vermeli ve beslenme şeklinizi değiştirmelisiniz sanırım öncelikle.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı :

Teorik olarak tüm adanın AB’ye ait olduğu bir yerden bahsediyoruz. Gerçekte ve fiziksel olarak yarısı öyle, ama bizim vizyonumuz federal çatı altında yeniden birleşme ve Kıbrıs’ın bir bütün olarak AB’nde olmasıdır.

https://kktcb.org/tr/cumhurbaskani-a...tam-metni-7503

Birisi şu ateyiste söylesin Mülk Allah'ındır.

3.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Bu direkt yağlanma için değil. Genel olarak karaciğere destek olan bir ürün. Hepatit taşıyıcı bir yakınım tarafından 2 prof önerisiyle yıllardır kullanıyor. Yağlanma için kilo vermeli ve beslenme şeklinizi değiştirmelisiniz sanırım öncelikle.
    ürünün üzerinde de insomnia için diye yazıyor, karaciğer desteği nasıl sağlıyorsa..?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı :

Teorik olarak tüm adanın AB’ye ait olduÄŸu bir yerden bahsediyoruz. Gerçekte ve fiziksel olarak yarısı öyle, ama bizim vizyonumuz federal çatı altında yeniden birleÅŸme ve Kıbrıs’ın bir bütün olarak AB’nde olmasıdır.

https://kktcb.org/tr/cumhurbaskani-a...tam-metni-7503

Birisi şu ateyiste söylesin Mülk Allah'ındır.
    Kıbrıslılar istediği seçimi yapmakta özgürdür. Ancak yunanistanın mültecileri yaptığı müdahaleleri gördükten sonra tekrar değerlendirme yapmalarını öneririm. (Uluslararası hukuk kurallarının esnetilmesi nedeniyle)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kıbrıslılar istediği seçimi yapmakta özgürdür. Ancak yunanistanın mültecileri yaptığı müdahaleleri gördükten sonra tekrar değerlendirme yapmalarını öneririm. (Uluslararası hukuk kurallarının esnetilmesi nedeniyle)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Karaoğlan da yok gayrı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bilim Kuruluna 7 üye eklenmiş.

Koca, geçen cuma günü düzenlediği toplantıda şöyle demişti: “Daha çok vakaların ve sayıların konuşulduğu bir dönemden farklı olarak, psikolojik, sosyolojik, istatistiki ve din sosyolojisi boyutuyla farklı bir ekibin çalışacağı bir kurulun hazırlığı içerisindeyiz.”

Erdoğan : E-devler ve PTT ile ücretsiz maske dağıtımına başladık , devam edeceğiz . Parayla maske satısı yasaktır . Salgın bitene kadar maske stoğumuz vardır .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 710/996 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •