Sayfa 714/996 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Kim milyoner olmak ister yarışması seyircisiz oynanıyor.
    seyirciler şu an şokta , olurmu dedikleri? hissesi olan doları olan kara kara düşünüyor . en doğru kararı veren her zaman kazanır.

2. Son dakika: Yeni tip koronavirüs tedavisi gören İngiltere Başbakanı Boris Johnson, yoğun bakıma alındı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    https://basvuru.turkiye.gov.tr/

Maskelerinizi sipariş edin.
    Ettik bakalım, umarım artık bu son olur ve gelir ve hastalığa da bir an önce çare bulunur...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Usdtry 6.7878

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika: Yeni tip koronavirüs tedavisi gören İngiltere Başbakanı Boris Johnson, yoğun bakıma alındı.
    birde sosyal medyada oh olsun suru bagisikligi istedi boyle oldu hak etti diyenler yok mu.
    ulkede onca profesor saglik bakanlari vs varken sanki ulke baskanlari cikip benim halkima suru bagisikligi uygulanacak diye tek basina karar verdiklerini saniyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ettik bakalım, umarım artık bu son olur ve gelir ve hastalığa da bir an önce çare bulunur...
    E devlet kapısından giriş yaptığımız halde , tekrar tc.no, isim, adres soruyor. Telefon numarasını neden istenir ? Sanki bu iş seçimlerde propaganda için ( sms vb. atmak için ) kullanmak üzere istatistik oluşturma gibi geliyor.
    Zaten nüfus kayıt sisteminde hangi adreste kimler oturuyor ( yaşlarımız, cinsiyetimiz dahil ) belli değil mi ? Neden yeniden kayıt alınıyor ? Ben istemiyorum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    E devlet kapısından giriş yaptığımız halde , tekrar tc.no, isim, adres soruyor. Telefon numarasını neden istenir ? Sanki bu iş seçimlerde propaganda için ( sms vb. atmak için ) kullanmak üzere istatistik oluşturma gibi geliyor.
    Zaten nüfus kayıt sisteminde hangi adreste kimler oturuyor ( yaşlarımız, cinsiyetimiz dahil ) belli değil mi ? Neden yeniden kayıt alınıyor ? Ben istemiyorum.
    Aslında aynı şeyleri ben de düşündüm de neyse deyip yine de yaptım talebimi...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Usdtry 6.7900

Sayfa 714/996 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri