Sayfa 734/996 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    .
    Dolarcılar da, zaten cds, borç çevirme oranları, rezervleri takip ediyordur, sanırım..
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    2x2 teoride 4, piyasada ya 3 ya da 5 ediyor, bu yüzden takip etmiyorum. Piyasa, bul karayı al parayı şeklinde döndüğü için,gözün karayı takip ettikçe,göz yanılgısı oluşuyor.Kaz*****n ise birkaç defa 1 TL kazanmasına müsade ediyorlar,ta ki ben bu işi beceriyorum deyip ortaya 100 TL'sini sürene kadar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hatayın nüfusu 1.680 bin istanbulun 9 da biri nüfus var,ve yüzölçümü küçük,nüfus yoğunluğu fazla.4 nisanda 32 vaka vardı.Şimdi kaç acaba.
    Hala 32 diyor hocam . Ölüm yokmuş.

http://www.olaygazete.com/m/hatay/ha...kac-h8465.html

Söylenecek çok şey var da söylenemiyor tabii ki.

Neyin gerekli olduğu, zamanında nasıl kontrol edilebileceğinin örneği Yeni Zelanda. Okumanızı tavsiye ederim.

Doların ve Euro'nun artışı umurumda değil keşke düşse de kimse hasta olmasa ve kaybedilmese, eski günlerimize dönebilsek ama neden bu kadar düzeltmesiz bir gidişat var döviz hiç düşmüyor, kar realizasyonu yok ve CDS sürekli yükseliyor? Bizim bilmediğimiz bir şeyler mi var, sıkıntı/beklenti daha da mı kötü diye endişeleniyorum.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    ekonomi kurulunun kurulması için ekonomide de olağanüstü bir durum olması lazım, şuan öyle bir ortam mı var?
    halk mutlu, işverenler umutlu
    mart şubattan iyi
    göreceksiniz nisanda marttan iyi olacak.
    Müslim Baba öyle dememiş ama, "Dünden beter,yarından iyiyim" demiş

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Müslim Baba öyle dememiş ama, "Dünden beter,yarından iyiyim" demiş
    O nasıl bir söz öyle, millet boşuna kendini jiletlememiş. ( Jiletleme tavsiyesi değildir )
    Nosce Te Ipsum ... Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Reha ve Bora bey olmayinca baslik Ronaldosuz Real Madrid gibi oluyor.
    inişli çıkışlı bir futbol hayatı olabilir, her zaman formda olamaz

yedek kulübesinde oturabilir ronaldo bile olsa..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Ya Terim gibi olsaydı hep kulübede olurdu

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    bu ölü rakamı 69-70 gibi tam yatay giden başka bir ülke yok, ilginç iran bile aynı nufüs ve yaş yapısına sahip 100 lerin altına nadir düşebiliyordu. İtalya vs zaten 600 düşük sayılıyor.Burada anormal olan bir durum var ama ne, çözebiliriz belki bi kaç yıl sonra.
    korkarım, birkaç yıl sonra o kadar başka ve yoğun gündemlerimiz olacak ki sıra coranaya tekrar gelmeyecek. corona hayatımızın normal bir parçası olacak. malum biz memleketçe en fazla 6 aylık gündemlerle yaşıyoruz. şöyle bir düşünün son 20 yılı isterseniz?

Sayfa 734/996 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •