Sayfa 794/996 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Birisinin aklina gelip bir anda verilmis bjr karar gibi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tahminen fırın ve eczanelerle ilgili bir açıklama gelecektir çünkü insanlar hazırlıksız yakalandı bununla ilgili bakanlık açıklama yapacaktır
    Babam 80 darbesinde fırınlar kapanmadı dedi. Ekmekte sorun olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Baskın seçim gibi baskın yasak mı olur. Yüz binlerce insan sokağa akın etti şimdi. Ne anladık bu işten. Birkaç gün önceden söylesen insanlar hazırlanırdı.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Babam 80 darbesinde fırınlar kapanmadı dedi. Ekmekte sorun olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Babaya gerek yoktu, burada bir sürü içi geçmiş var, 1960 darbesini dahi sorabilirsiniz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

İcisleri Bakanligi : Kamu kurum kuruluşları çalışanları , eczaneler ve fırınlar açık olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

AÇIK OLACAK İŞYERİ, İŞLETME VE KURUMLAR

a) Ekmek üretiminin yapıldığı fırın ve/veya unlu mamül ruhsatlı işyerleri,
    b) Tüm sağlık ürünleri ve tıbbi malzemelerin (tıbbi maske dahil) üretiminin yapıldığı işyerleri,
    c) Kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşları, eczaneler,
    d) Zorunlu kamu hizmetlerinin sürdürülmesi için gerekli kamu kurum ve kuruluşları (huzurevi, yaşlı bakım evi, rehabilitasyon merkezleri, acil çağrı merkezleri vb.)
    e) Her bir 50.000 nüfusa bir adet olmak üzere göre valilikler/kaymakamlıklar tarafından belirlenecek akaryakıt istasyonu ve veteriner klinikleri,
    f) Doğalgaz, elektrik, petrol sektöründe stratejik olarak faaliyet yürüten büyük tesis ve işletmeler (Tüpraş, termik ve doğalgaz çevrim santralleri gibi)
    g) PTT, Kargolar vb dağıtım şirketleri,
    h) Hayvan barınak, çiftlik ve bakım merkezleri,

3- İSTİSNA KAPSAMINDA OLAN VATANDAŞLAR

a- Bu genelgenin (2) numaralı başlığında yer alan “Açık Olacak İşyeri, İşletme ve Kurumlarda” yönetici, görevli veya çalışanları,
    b- TBMM çalışanları,
    c- Kamu düzeni ve güvenliğinin sağlanmasında görevli olanlar,
    d- Acil çağrı merkezler çalışanları,
    e- Birinci derece yakınlarının cenaze defin işlemlerini gerçekleştirecek ve katılacak olanlar,
    f- Elektrik, su, doğalgaz, telekomünikasyon vb. kesintiye uğramaması gereken tedarik sistemlerinin sürdürülmesi ve arızalarının giderilmesinde görevli olanlar,
    g- Ürün ve/veya malzemelerin naklinde lojistiğinde yurt içi ve dışı taşımacılık kapsamında görevli olanlar,
    h- Gazete, radyo ve televizyon kuruluşlarında görevli olanlar,
    i- Yaşlı bakımevi, huzurevi, rehabilitasyon merkezleri, çocuk evleri vb. sosyal koruma/bakım merkezleri çalışanları,
    j- PTT, kargo ve su dağıtım şirketi çalışanları,
    k- Demirçelik ve cam sektörü vb. sektörlerde faaliyet yürüten işyerlerinin, fırın, soğuk hava depoları gibi çalışması zorunlu bulunan
    l- Bozulma riski bulunan tarım ve hayvancılık ürünlerinin hasatında çalışacaklar,
    m- Fırınlarda üretilen ekmeğin dağıtımında görevli olan araçlar ve çalışanlar,
    n- Kızılay koordinesinde kan ve plazma bağışı için randevusu olanlar,
    Belirtilen istisnalar dışındaki tüm vatandaşların evlerinde kalması esastır.
    Daha önceki Genelgeler kapsamında düzenlenmiş olan (sağlık ve cenaze için verilen hariç) seyahat izin belgeleri (yola çıkmış olanlar hariç) Pazartesi günü geçerli olacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Marketler kapalıymış, eczane ve fırınlar açık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İcisleri Bakanligi : Kamu kurum kuruluşları çalışanları , eczaneler ve fırınlar açık olacak
    Millet sokağa fırladı bile .

Sayfa 794/996 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •