Sayfa 896/996 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Yillar once kronik bir omuz agrisi icin devlet hastanesine gitmistim.
    Muayene odasina girip derdimi
    anlatmaya basladim. Doktor masaya egilmis, bana bakmiyor, onundeki kagida birseyler yaziyordu.
    Yaklasik 30 saniye yasadigim problemi anlattim. Sozlerim bittiginde doktor bana receteyi uzatti. Ne muayene etti ne de yuzume bakti.....muayene etmiyecekmisiniz diye birseyler mirildandim...ilaclarimi almami soyleyip eliyle kapiyi gosterdi......
    Bir kac hikaye daha var ama basinizi agritmayayim...
    Saglik deyince hep aklima gelir....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2000-2003 ....rahmetli annemi hastanelere ve doktorlara taşıdım sirküledeki para cinsinden bir oto bagajı dolduracak para

harcadım yüzlerce doktor tanıdım karşıma çıkan insan gibi insan 3 doktor iki tanesinin ismi aklımda biri dost....

Bu adamların karşısına hasta ve hastan olarak çıkıyorsun...

Doktor size bakıyor beyni para görüyor....

Bu adamların en çok kaz***** parasını kendisi harcıyamıyor...

ALLAH kimseyi doktorun en iyisine muhtaç etmesin....!!!!!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,629
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Fakat bir aksaklik var, 56-65 yas grunda 32 milyon kisi olması imkânsız, Reyis yalan söylüyor olamayacağına göre, benim maskeler nerede?
    Anadolunun kuytu bir kasabasındaki ihtiyarlara en son, önce büyükşehir belediyelerinde yaşayanlar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Anadolunun kuytu bir kasabasındaki ihtiyarlara en son, önce büyükşehir belediyelerinde yaşayanlar.
    Size geldi mi peki

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dün buradaki yazıları sildiren dümbük, aha bak dolar gaymeden de bahsettik, şimdi ikile.
    Özet geçseniz ben yoktum dün

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Yöneticisi bilem bile Reha GAYA'dan ayar almaya koşuyor, zor benim işim çok zor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Size geldi mi peki

Ne yapacak maskeyi, toto korkusuna evden bile çıkmıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Doğuda bir hastanede tek kadın doğumcuyum,ebeler aradı bir hasta sorun çıkarıyormuş,illa bayan doktor ve normal doğum istiyormuş, hasta da problemli imiş normal doğum yapamayacak durumda bir kadın sezeryan gerekiyormuş..Hastaneye gittim benden önce ebelere bir ton küfür etmiş benim çağrılmama karşı çıkmış falan.Adam kapıda bekliyor hastaya baktım ama adamın tehditkar bakışlarından da huylandım.Adam sezeryanda kabul etmiyor illa normal doğum olsun istiyor.Neyse adamı çağırdım ameliyat lazım dedim,adam bak doktor dedi bu kadına veya çocuğa bir şey olursa sen ameliyathaneden çıkamazsın ona göre dedi.Neyse ameliyata girdim ameliyat başarılı ,gecenin üçünde eve dönerken adam kapıdaydı hala ve bana pis pis bakmaya devam ediyordu.Sabah 9 da gene poliklinikte hizmete devam elbette.Tek doktorum izin falan yok ertesi gün.

https://www.youtube.com/watch?v=uul92-eE7QI

2023 ulus olarak fit ve göbeksiz olarak gireceğiz anlaşılan

Sayfa 896/996 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •