Sayfa 926/996 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

maske yapımı

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Reha bey, okulda çocuğunuz yok sanırım. Ne yalan söyleyeyim, okullar açıkken oğlumu çok özlüyordum. Her gün watsap başındaydık. Üniversiteler tatil edilince 21 yaşında adamla 24 saat dipdibe olmuyor. Yüz göz olduk. Açılsın okul da uzaktan tatlı olalım.
    Benim yaşımda insanın hele bir de 32 yıllık evliyse, değil okula gidecek çocuğu, olsa olsa kazığı olur.

Maalesef, çocuğumuz olmadı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

maske ile nefes almak zor tempo arttırınca havalar ısınınca maske takmak işkence olur düşüp bayılan olur kımsede yardım etmez coronalı diye

Yaratıcı olun biraz, sermayesi tanga don.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,655
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    maske ile nefes almak zor tempo arttırınca havalar ısınınca maske takmak işkence olur düşüp bayılan olur kımsede yardım etmez coronalı diye
    bu gün 1 saat kadar çıktım, ne kadar zormuş

tüm gün takanları düşünemiyorum.

tempo da yapmadım hiç, market önünde arabada bekledim.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6. 25-45 yaş arasındaki ailelerin yazlığa gitmesini engellemenin tek yöntemi yazın okulları açmak
    hatta c.tesi günü de zorunlu ders koyacaksın ki hafta sonu bir yere kıpırdayamasınlar..

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim yaşımda insanın hele bir de 32 yıllık evliyse, değil okula gidecek çocuğu, olsa olsa kazığı olur.

Maalesef, çocuğumuz olmadı.
    Abi Beni evlat edinir misin acaba

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    25-45 yaş arasındaki ailelerin yazlığa gitmesini engellemenin tek yöntemi yazın okulları açmak
    hatta c.tesi günü de zorunlu ders koyacaksın ki hafta sonu bir yere kıpırdayamasınlar..
    Okullar açılırsa zaten bir şey kalmamış demektir, 25-45 yaş arası yazlığa gidebilecek, çok çok az tuzu kuru insan vardır, aileden zengin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 926/996 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •