Sayfa 923/996 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,377 - 7,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla vioptakilere maske yağmış, başvurmadan gelen bile var.

Vioba epeydir bakmıyordum, kimler troldur bilemiyorum sadece 1 tanesi kesin trol, maske gelenlerin.
    Yok arkadaş bu maske dağıtım sisteminin bana garezi var anladım..telefon kendi adıma kayıtlı,e-devlet ten başvurdum,ne arayan var ne sms atan.....bu arada dolar yükseliyor ancak altın sinsi sinsi arşa gidiyor,eğer bu salgın belası biraz durulursa,bu yaz düğün yapacaklar altını ancak rüyalarında görür..

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Haftaya dört gün olacakmış sanırım bilen duyan var mı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Ortada gezen söylenti çok. İç işleri bakanını takip edeceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Eşim ve ben ayrı ayrı başvuru yapmıştık. Bugün hanıma mesaj geldi en yakın eczaneden alabilirsiniz diye. Ekmek almaya giderken şansını denemiş hemen vermişler 5 adet. Kalitesini soracak olursanız, benim para verip aldıklarımdan çok da farklı değil hatta biraz daha iyi.

4. telefona gelen kodun geçerlilik süresi 2 yılmış, telaşa mahal yok..!!

5. Döviz sepeti;

30.08.2018 ........7.280.

15.04.2020 ........7.253.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    telefona gelen kodun geçerlilik süresi 2 yılmış, telaşa mahal yok..!!
    Icimi rahatlatınız, 2 yıl sonra o maskeye hala ihtiyacımız varsa, Dünya diye zaten bir şey kalmamış olacağından, o kodu alıp...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
     Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Eşim ve ben ayrı ayrı başvuru yapmıştık. Bugün hanıma mesaj geldi en yakın eczaneden alabilirsiniz diye. Ekmek almaya giderken şansını denemiş hemen vermişler 5 adet. Kalitesini soracak olursanız, benim para verip aldıklarımdan çok da farklı değil hatta biraz daha iyi.
    Daha ilk açıkladıklarında önce e-ptt'den sonra e-devletten kendim ve kardeşim için başvurmuştum. Bu sabah sadece bana geldi 5 tane, eczaneden aldım, ona niye gelmedi anlamadım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 923/996 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •