Sayfa 558/996 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

*tcmb: Tcmb bünyesinde gerçekleştirilen türk lirası ve döviz işlemleri çerçevesinde varlığa dayalı menkul kıymet ile ipotek teminatlı menkul kıymetlerin teminat havuzuna dâhil edilmesine karar verilmiştir

*tcmb: Söz konusu kıymetlerin teminata kabul edilmesi, benzer nitelikteki ihraçların likiditesinin artmasına ve sermaye piyasalarının derinleşmesine katkıda bulunacak, bankalara türk lirası ve döviz piyasa likidite yönetimlerinde sağlanan esnekliği artıracaktır

*tcmb: Teminata kabul edilecek kıymetlere dair kriterler ve söz konusu imkâna dair limitler konusunda bankalara ayrıca detaylı bilgilendirme yapılacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb: Bu kapsamda sağlanan 91 güne kadar vadeli repo ve 1 yıl vadeli döviz karşılığı türk lirası swap hedefli likidite imkânlarına ek olarak 6 ay vadeli döviz karşılığı türk lirası swap ihaleleri düzenlenecek olup bu vadedeki ihalelerle ilgili bankalara tcmb politika faiz oranı olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının 125 baz puan altında faiz oranı üzerinden abd doları, euro veya altın karşılığı türk lirası likidite sağlanacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3A7C282E-5C1F-4A5E-9923-156881E9B877.jpg. Maaş yatırmayı unutan kurumlar erken çıkmaya başladı...ytd

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    3A7C282E-5C1F-4A5E-9923-156881E9B877.jpg. Maaş yatırmayı unutan kurumlar erken çıkmaya başladı...ytd
    Ne yazık ki bu olaydan en büyük darbeyi banka emekçileri yiyecek. Personel azaltma sevdalıları bu süreç sonrasında müşterilerinin dijital kanal kullanması gerekçesiyle personel azaltacaklar, şubeleri kapatıp işleri merkezileştirmeye çalışacaklar.
    Aynı ortamda kalma ve kişi sayısına bakarsak sağlık çalışanlarından sonra belkide en riskli grup olarak takdir görmeyecekler. Hatta kriter karşılamayan müşterilerin şikayetleri ile karşı karşıya kalacaklar.
    Not: Bankacı değilim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ne yazık ki bu olaydan en büyük darbeyi banka emekçileri yiyecek. Personel azaltma sevdalıları bu süreç sonrasında müşterilerinin dijital kanal kullanması gerekçesiyle personel azaltacaklar, şubeleri kapatıp işleri merkezileştirmeye çalışacaklar.
    Aynı ortamda kalma ve kişi sayısına bakarsak sağlık çalışanlarından sonra belkide en riskli grup olarak takdir görmeyecekler. Hatta kriter karşılamayan müşterilerin şikayetleri ile karşı karşıya kalacaklar.
    Not: Bankacı değilim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kardeşimin eşi bir kamu bankasında,şu an onca yıllık emeğini heba edip istifa etmeyi düşünüyor...

6. Bankalara iş başvurusu yaparken referansın önemi büyük.
    İşi geçtim, staj için bile referans şart.
    Tanıdık bulamazsanız staj bile yapamazsınız, yıllarınız ve emekleriniz boşa gider, mezun olamazsınız.
    İşte böyle vahşi ve adaletsiz bir ortam.
    Neler gördüm neler yaşadım, ağız dolusu küfür etsem yine içim soğumaz.

Referanssız işe girmeyi başarıp da mağdur olanlara acırım.
    Onun haricindekilere su verenin..

7. dün hacının bankasının bir şubesinde corona vakıasına rastlandı
    lakin hastalanan personel izindeyken teşhis kondu diye şube karantinaya alınmıyor
    mamafih geriye doğru 14 günlük kuluçka süresi çalıştığı süreyi kapsadığı halde mesaiye devam..?

https://www.paramedya.com.tr/devami/...naya-almadilar

Sayfa 558/996 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •