Sayfa 373/996 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Hükmet sosyal yardım alan 2 milyon aileyi 1000 TL yardım verecekmiş. Zaten bu ailelerin virüs nedeniyle kaybı yok. Asıl yardım edilmesi gereken işlerini yitiren ya da İş yerleri kapatıldığı için maaş alamayacaklar olmalı.

Tüketici güven endeksi yukselmis ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Battı balık yan gider

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Coronayı falan bilmem ama rakamlarla oynamak kadar mahir oldukları başka bir şey yok.

Algı operasyonu üzerinde çalışanların sayısı Ankara şehir hastanesindeki uzman doktor sayısından fazla olduğuna eminim.

Şimdilik sayılar küçük diye Sağlık Bakanı çıkıp şeffaf bir şekilde anlatıyor kabul ediyoruz.

Yarın bu sayılar hoşlanmayacağımız kadar artsın bakın o şeffaflık kalıyor mu?

Bu ay enflasyon da baya eksi gelir artık...

Eee. Moral da lazım.

Doğru ve gerçek her zaman mutlu etmez insanı.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    BIST bu krizde yüzde yirmi beş civarında düştü. dolar ona uygun bir çıkışla yedi.liranin üzerinde olmalıydı. Demek ki anca yarısı kadar etkilenmiş. Bu hafta çok kritik bir hafta.

Bazı korkularımız daha netleşecek
    Günaydın,tüm forum sakinlerine iyi bir hafta dilerim...

Yanlış,yanlış üstüne yapılıyor,sırf morale etkisi için uzun süredir doları kamu kaynaklarıyla baskılayanlar şimdide borsayı sanal bir biçimde, düşmesi gerektiğinin üzerinde tutuyorlar,özellikle bazı kağıtlarda alıcı hep kamu...

Evet belki hitap ettikleri kesime güven mesajı veriyorlar sonuç; her yerde döne dolaşa nakit arayan yabancılar olması gerektiğinden düşük fiyata dolara sahip oluyor tabi ki öncesin dede kamu desteğiyle düşmeyen borsa hisselerini satıyor
    onlar için kazan-kazan durumu peki ya bizim için???

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bana 5 dakika orası gidip bende test yaptırsan mı acaba

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Hastanelere bu aşamada acil durumlar dışında gidilmesini hiç tavsiye etmem,virüs bulaşma riskinin %40 daha fazla olduğu söyleniyor.....

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Hükmet sosyal yardım alan 2 milyon aileyi 1000 TL yardım verecekmiş. Zaten bu ailelerin virüs nedeniyle kaybı yok. Asıl yardım edilmesi gereken işlerini yitiren ya da İş yerleri kapatıldığı için maaş alamayacaklar olmalı.
    Benim kafamın almadığı da bu,çevremde günlük kazancıyla geçinen esnaf arkadaşlar var,bunlar ne olacak? adamın bağkur ödemesini erteliyorsun,bu adam 3 ay sonra 2 kat mı kazanacak?neyle ödeyecek 2x bağkur parasını?

Bakan,kimse başvurmasın bizde listeler var dedi,ne demek yahu 2 milyon yardıma muhtaç listelenmiş aile? iddia ediyorum bu rakamın %10 nun dan fazla değildir gerçek ihtiyaç sahipleri geri kalanı??? sorular,sorular...

Cevaplarını az çok bildiğimiz ama yinede sormaktan kendimizi alamadığımız sorular...

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    BIST bu krizde yüzde yirmi beş civarında düştü. dolar ona uygun bir çıkışla yedi.liranin üzerinde olmalıydı. Demek ki anca yarısı kadar etkilenmiş. Bu hafta çok kritik bir hafta.

Bazı korkularımız daha netleşecek
    Bora Hocam Fed faiz indirmese ve dolar basıp piyasaya sürmeseydi yine ve mb. müdahalesi olmasa dolar çoktan 7 liranın üzerinde gezerdi. Halen gezme ihtimali var işler biraz daha kötüye giderse olmaz değil.

Sayfa 373/996 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •