Sayfa 399/996 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Tcmb ppk: Salgının küresel ölçekte hızla yayılmasıyla birlikte belirsizlikler artmakta ve küresel büyüme görünümü zayıflamaktadır

tcmb ppk: Zayıflayan küresel büyüme görünümünün de etkisiyle küresel enflasyon oranlarının 2020 yılında aşağı yönlü bir görünüm sergilemesi beklenmektedir

*tcmb ppk: Koronavirüs salgını öncesi dönemde türkiye ekonomisine ilişkin makroekonomik göstergelerde belirgin bir iyileşme kaydedilmiştir.

*tcmb ppk: Finansal oynaklıklardaki artışın ve toplam talepte öngörülen yavaşlamanın firmaların nakit akışı ve bilançoları üzerindeki etkisi takip edilerek, diğer politikalarla koordineli şekilde gerekli tedbirler alınmaya devam edecektir

*tcmb ppk: Salgın hastalığa bağlı gelişmelerin türkiye ekonomisi üzerindeki olumsuz etkilerinin sınırlandırılması açısından finansal piyasaların, kredi kanalının ve firmaların nakit akışının sağlıklı işleyişinin devamı büyük önem arz etmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Koronavirüs salgınından en çok etkilenen Avrupa ülkelerinden birisi olan İspanya'da askerler terk edilmiş huzurevlerine girdi ve yaşlı kişilerin cesetlerini yataklarında buldu.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-52019700

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Fernando Muslera: "Türkiye'de günde 300 vaka açıklanıyor. Ülke başkanı, dini hastalığın önüne koydu. Dualarla işin içinde çıkabileceğini düşünerek işleri karmaşık hale getirdi." (ESPN)

Viop ahalisi bir günde lay lom moduna geçti, sağlamına avuçlamadan durumun vehametini anlamayacaklar gibi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/...sladi-5699690/

Son dakika: Çin’den korkutan haber! Şimdi de başka bir virüs can almaya başladı
    Çin'in Wuhan kentinde Aralık 2019'da ortaya çıkan ve kısa süre içinde dünyayı kasıp kavuran corona virüsü can almaya devam ederken, Çin'den dehşet verici bir haber geldi. Global Times gazetesi, Yunnan eyaletinde yaşayan bir kişinin işe giderken otobüste hanta virüsü (hantavirüs) sonucu hayatını kaybettiğini yazdı.

Üretim, ticaret, turizm durdu veya çok azaldı, atıyorum en sağlam şirketlerden biri Tüpraş, ne satacakta borsada prim yapacak?

Sanki borsa, Con Amedin devridaim makinesi, döndükçe para basacak aq!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Yeni öğrendim, teyyareler bir hafta uçmaz ise bakım maliyetleri artıyormuş, embesil herif Pegasus veya THY'dan medet umuyor yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Aha buyrun bu vatandaş borsada, Pegasus'un Sapancı holdinglen ve Sakıp Sapancıylan ilgisi var zannediyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 399/996 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •