Sayfa 485/996 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Para basılacak, şeffaf kullanılacak, servet transferi olmayacak ..... iyiymiş.

Evde oturmaya alışkın biriyim, hayatta canım sıkılmaz illa yapacak bir şeyler bulurum, fakat bu kodumun virüsünden ötürü bunalmaya başladım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Evde oturmaya alışkın biriyim, hayatta canım sıkılmaz illa yapacak bir şeyler bulurum, fakat bu kodumun virüsünden ötürü bunalmaya başladım!
    Evde durmaktan hasta olacağız yakında. E stres birçok hastalığın sebebi zaten .

Maalesef cepheyi terk ettik Yunan dölleri ve diğer gavurlar, Reyisin plânı patladı deye dalga geçiyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Merhaba, size bir şey sormak istiyorum. Geçen gün viral yükten bahsetmiştiniz. Viral yük konusunu düşünürken şu aklıma geldi .

Herhangi bir ortamda viral yük olusturmayacak kadar zararsız bir miktarda virüs alırsak vücud bağışıklık oluşturmaya başlar mı yoksa vücudun tepkisi böyle düz mantıkla işlemeyip farklı mı olur ?

Teşekkürler.
    vücut sürekli olarak bakteri, virüs, parazit, kimyasal, polen, ev akarı... vs alıyor veya maruz kalıyor ve bağışıklık tepkisi de veriyor.
    çünkü zararsız miktarlarda alıyoruz, geneli, normali bu.

bireyler olarak her gün binlerce çeşit etkene maruz kalıp, bunlar çok iyi gizlenen ya da çok hızlı üreyen türler değilse, az miktarlarda iken ve bağışıklığımız da olağan işleyen bir bağışıklık ise... biz bunları %99 aşıyoruz, öyle diyelim.. mesela HIV'i neden aşamıyoruz çünkü akciğere, göze filan değil doğrudan vücudun bağışıklığına saldırıyor (yani silahı kullanamaz hale getiriyor), daha başka bir etmeni neden aşamıyoruz radara yakalanmayan uçaklar gibi gizlenme mekanizmaları kullanıyorlar vs. Böyle olaylar var. Ama siz prensipte doğru düşünmüşsünüz, bağışıklığın temel olayı budur. Miktar başa çıkılacak kadar az kalırsa vücut onu halleder.

6. Gece gece uyku da tutmuyor stressten..
    Bi haberlere baktım ulaştırma bakanı görevden alınmış.ilginç..acaba sağlık sorunu mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Kan grubu testi gibi bir şey.
    Ağabey millete Corona testi diye hamilelik testi satarlar şimdi, acaba iyi para bırakır mı?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8. Çıldırıcam pff
    Geceden beri sağ üst kadranda şiddetli ağrım var. Doktora gitmekte istemiyorum ama çok ciddi bir ağrı ne yapsam bilemedim.
    Zaten ibs geçmişim de var. Hiç böyle olmamıştım hayatımda.

Sayfa 485/996 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •