Sayfa 107/690 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 849 - 856 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

sn. bawer bu şirketin şu anda olması gereken rakam 6 liradır.

en basitinden ifade ediyorum. sadece referans bahçeşehir projesinde 100 adet konut satılmış olmasına rağmen kalan konutlar 850 milyon lira.

100 adet konutu da eklerseniz ki sanırım son çeyrek bilançoda olacak. 1.2 milyar lira yapar.

sadece 1 projesi (ki bitmiş ve bütün ödemeleri yapılmış) 1.2 milyar olan şirket 1 milyar'dan işlem görsün ??? olacak iş değil

ama elim de almaya gitmiyor (patrona güvenmediğim için) ama 50 bin lot aldım, devam etmiyorum. ama satmayacağımda !! bunun başakşehiri var, beylikdüzüsü var, yakuplu marmara-4'ü var, abasağa''sı var, pendik projesi var... var da var
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Temelde bir problem yok da tahtada bir hesaplaşma var sanki, 1 kademeye bile tahammül yok.
    Bir de aşağıdaki sebepten de olabilir, haftaya bitiyor, işlem yapanlar bu kesimse tabiki.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/984827
    "yatırım tavsiyesi değildir"

2. Hisse az kıpırdasa da gideceğine dair umut bırakmadılar kimsede.
    O kadar düş, sadece dipten 3 kademe, pehhhh.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

valla hem usd bazlı hem de TL bazlı diplerde dolaşıyor. 29 iş günü olmuş , her Allahın günü düşüyor

700-800 kar gelecek, bilanço muazzam

%5 tepki veremedi yahu
    Hisse az kıpırdasa da gideceğine dair umut bırakmadılar kimsede.
    O kadar düş, sadece dipten 3 kademe, pehhhh.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    valla hem usd bazlı hem de TL bazlı diplerde dolaşıyor. 29 iş günü olmuş , her Allahın günü düşüyor

700-800 kar gelecek, bilanço muazzam

%5 tepki veremedi yahu

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/994421

Bedelli sermaye artırımının iptali için dava açmış bir yatırımcı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

evet aynen doğrudur.

içeriğini bilmemekle birlikte ilk mahkeme kararında yürütmeyi durdurma yönünde bir karar olmadığı için, bedelli sermaye artırımı süreci aynen işler.

spk ve şirketi bağlayıcı yönü şimdilik yok.

buna karşın mahkeme süreci yatırımcı lehine sonuçlanırsa eğer, bedelli sermaye artırım kararının ve uygulamasının iptali yapılır.

ama bunun sonuçlanması 1 yılı bulur.

ayrıca üst mahkemeye başvurulması durumunda konu uzar da uzar.

kısa vadeli bir anlamı yok maalesef
    Bedelli sermaye artırımının iptali için dava açmış bir yatırımcı.

Küçük yatırımcı gerekli görüyorsa davacı yanında davaya müdahil olabilir ve sayı çoğalırsa oryakların dahada zarar görmemesi için mahkeme hakka uygun bir karar verebilir belkide??

sn. gp mahkemenin vereceği kararın ne olacağının ötesinde ne zaman karar vereceği önemli !

ilk mahkeme kararında yürütmeyi durdurma yönünde bir karar olmadığına göre , süreç için bir işlem yapılabilmesi mümkün değil. dolayısı ile süreç devam edecek.

bu dava en erken 2022 nisanda biter, konunun hiçbir anlamı kalmıyor.

keşke "yürütmeyi durdurma kararı" alsaydı mahkeme, bu durumda bedelli sermaye artırımı konusu en azından mahkeme bitene kadar askıda kalırdı.

şu aşamada küçük ortaklar için hiçbir şey ifade etmiyor.
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcı gerekli görüyorsa davacı yanında davaya müdahil olabilir ve sayı çoğalırsa oryakların dahada zarar görmemesi için mahkeme hakka uygun bir karar verebilir belkide??

8. İyi hafta sonları, ben hisselerin yarıdan çoğunu 1,69 ortalama ile verdim dün.. Açıkçası zararda olsam da epey rahatladım. Bunların ne yapacağı belli olmaz. Yine iddia ediyorum ki sapına kadar sahipli bir hisse, testere yapmayı ve yatırımcısını kesmeyi seven bir tahta yapıcısı var. Bu işlemleri de patrondan izinsiz kimse yapamaz ve yaptırmazlar. YTD

Sayfa 107/690 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •