Sayfa 438/690 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Demekki neymiş; temel her şeymiş. O 0.37 ci çocuk nerelerde gören var mı ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Demekki neymiş; temel her şeymiş. O 0.37 ci çocuk nerelerde gören var mı ?
    Ben yine dayanamadım 1.18 ortalama satış, kalan 8.000 lot, Umarım bekleyenler kazanmıştır ve daha çok kazanırlar YTD

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Benim durum bildiğiniz gibi,yeni alım yok,beklemeye devam,bu kağıtda bu kadar macerayı boşuna yaşatmadılar,bunun hikayesi uzun,ben beklerim.Ayın 13 de eyüpde bir arsa satış ihalesi var klgyo nun daha önce 341 milyona aldığı arsanın hemen yanı,sanırım bu arsayı da bizimkiler alır,eğer alırlarsa sadece bu iki arsa bir iki yıla kalmaz klgyo nun borsa değerini yakalar diğer tüm varlıklar yanında eşantiyon olur.
    8.700 m2 yere 277 milyon Tl teklif vermişler. Bence fiyat çok fazla. Geçenlerde 16.000 m2 yere 341 milyon Tl ödemiştik.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1020002

O civarda bu büyüklükte arsa bulmak zorlaştı biliyorum ama fiyatlar resmen absürt hale gelmiş. Oha yani...

4. Eyüpsultan belediyesi AKP nin, Vahitçiğim bu zor günlerde resmen belediyesine destek atıyor. Bedelliden gelen para bu 2 arsaya gitti ve bitti. Paramızla dolaylı yoldan AKP belediyesini finanse etmiş olduk böylece. Hem de benim gibi kadim Atatürkçü biri. Kapitalizm böyle bir şey.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Eyüpsultan belediyesi AKP nin, Vahitçiğim bu zor günlerde resmen belediyesine destek atıyor. Bedelliden gelen para bu 2 arsaya gitti ve bitti. Paramızla dolaylı yoldan AKP belediyesini finanse etmiş olduk böylece. Hem de benim gibi kadim Atatürkçü biri. Kapitalizm böyle bir şey.
    Benim gibi bedelliyi görünce satıp kaçsan sonra 90 dan yerine koysaydın meslektaşım.

Bir taşla üç kuş)
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Sayın tahminciden bir tahmin alma şansımız varmı acaba?

1.25 e epey yaklaştık.

sizce orda satalımmı yoksa mutlaka bilançoyu bekleyelimmi
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

7.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Benim gibi bedelliyi görünce satıp kaçsan sonra 90 dan yerine koysaydın meslektaşım.

Bir taşla üç kuş)
    Çok şükür zararımı fazlasıyla çıkardım. Nasip biraz da, ha döndü ha dönecek diye bekledik olmadı.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    8.700 m2 yere 277 milyon Tl teklif vermişler. Bence fiyat çok fazla. Geçenlerde 16.000 m2 yere 341 milyon Tl ödemiştik.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1020002

O civarda bu büyüklükte arsa bulmak zorlaştı biliyorum ama fiyatlar resmen absürt hale gelmiş. Oha yani...
    Bence fiyatda sıkıntı yok,o ihaleyi bizim almamız şarttı.Yanındaki arsa bizim .Kiler şu anda istanbul gibi bir metropolde kendi arsaları üzerine inşaat yapma ayrıcalığına sahip belki de tek şirket.Bu bizi muhteşem seviyelere götürecek.Bence şu anda şirket bedava.İstanbulda bir eve sekiz milyon on milyon istenir olmuş bu arsa için bu rakam çok makul hatta ucuz bile.

Sayfa 438/690 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •