Sayfa 660/690 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Eh bugün iyiydi,hayırlısı
    Klgyo ya çok para kazandırmışlar patronlar ya ondandır😂

2. Dostlar merhaba. Öncelikle deprem nedeniyle ülkemize geçmiş olsun. Şu ortamda borsayı kapatmamaları ise affedilecek konu değil. Düşünün 13 milyon insan can derdinde ne alacak ne satacak imkanı yok eli kolu bağlı. Düşüncem hakim oyuncuların borsayı hacimsiz olarak düşürmeye niyetleri var ve öyle de oluyor. Borsa işi maalesef böyle bazen hiç kontrolümüz altında olmayan bir olay tüm piyasayı olumlu olumsuz etkiler. 20 Aralık tan bu yana nakitteyim hedefim 4.500 civarında yeniden alıma geçmekti ancak deprem olayından dolayı tadım yok biraz normalleşme olursa bakacağım, KLGYO yu da daha önce 2.30 a gelmeden geri almayacağımı yazmıştım o da hedef alım fiyatıma geldi. Deprem olayı sıhhatli bir şekle kavuşmadan alım yapmak istemiyorum bir yandan da bilançoyu hissedeyken karşılamak istiyorum. Neyse duygularım böyle karışık. Yakınları zarar görenlere geçmiş olsun dileklerimi iletmiş olayım, kayıplarımızın da mekanları cennet olsun.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    20.12.2022 IMKB100:5400 BENDEN BU KADAR!
    Forumdaşlar sizce de endeks aşırı şişmedi mi, evet bir kaç ucuz hisse var ama o kadar! Ben bugün itibariyle yüzde yüz nakit pozisyona geçtim ve VIOP30 da acele etmeden kademeli kısa pozisyon açmayı planlıyorum. Çok iyi paralar kazandık şükür, kar cebe yakışır. Yazım genel piyasa içindir, KLGYO özelinde yazmadım. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. bilançusunun mk bılanco diye diye 4xx lerden nereye geldı kağıt

bu afet gunlerinde borsayı acık tutan spk nın mk aşağlık ınsanlar
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

4. Borsa nihayet kapatıldı, bugün KLGYO 2.04 tabandan işlem gördü. Etik olarak elim almaya gitmedi dünyada her şey para değil, ortalık sakinleşsin, yaralar biraz sarılsın borsa tüm vatandaşların eşit şekilde erişebileceği şekilde açılsın ondan sonra bakacağım. SPK nın nasıl bu şekilde davrandığını anlamak imkansız. Servet resmen el değiştirdi ve SPK çok geç topa girdi. Pazartesi dahil tüm işlemlerin iptal edilmesi gerekli en azından son iki gün iptal edilebilir çünkü pazartesi yapılan işlemler hesaplara yansıdı. Son iki günlük işlemler iptal olsa yatırımcı birazcık rahatlamış olur. Ne düşünürsünüz?

5. İşlem iptalleri ile ilgili Twitter da başlatılan kampanyalara katılalım, yatırımcıya ringde eli kolu bağlıyken dayak atıldı. Mutlaka düzeltimeli.

6. İşlemler iptal edildi tam olarak ne demek? Yani tüm hisselerde dünkü kapanış fiyatları mı geçerli olacak? Yani KLGYO hisse fiyatı 2.26 TL/Lot olarak mı güncellenecek?

7. Evet salı günü hiç yaşanmamış oldu, hisse haftaya çarşamba günü dünkü kapanış fiyatından (2.26) işleme başlayacak, yani kağıt tavan oldu diyebiliriz. Salı günkü işlemler de iptal edilmeliydi o da olur umarım.

Alıntı Originally Posted by asedi Yazıyı Oku
    İşlemler iptal edildi tam olarak ne demek? Yani tüm hisselerde dünkü kapanış fiyatları mı geçerli olacak? Yani KLGYO hisse fiyatı 2.26 TL/Lot olarak mı güncellenecek?

8.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Evet salı günü hiç yaşanmamış oldu, hisse haftaya çarşamba günü dünkü kapanış fiyatından (2.26) işleme başlayacak, yani kağıt tavan oldu diyebiliriz. Salı günkü işlemler de iptal edilmeliydi o da olur umarım.
    Nasıl salı günü yaşanmamış oldu çarşamba diyecektin herhalde .salı günü iptal edilmedi
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

Sayfa 660/690 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •