Sayfa 663/690 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

İlk hedef 5))))))))))))))))

2. Sebebi güzel gelecek bilançoymuş.
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sayın tahminci iyi akşamlar.
    Tüm gyo lar tabanken bunun primli olmasına ne dersiniz?
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Defter degeri 0.70 Bu durumda hissenin olmasi gereken fiyat 2 ay önce gördügü zirve olan 4.24 ' e gelmiş oldu.

4. Tabi bu en az olmasi gereken fiyat. Daha bir sürü Toki den ihaleler aldı, arsalar aldı, aldı da aldı.

5. Bekleme maliyetim hariç 4.00 acayip zarardayim, nasıl stop olamadım halen hayret ediyorum, rüzgar arkadan esiyor bilanço okumayı bilmem ama fk PD dd güzel bence ,bi zahmet taktaci vazifeye, yatırım tavsiyesi değildir, işi bilen hiç kimse art niyet hariç burada yada başka yerde kolay kolay görüş belirtmek, Yok düşecek yok çıkacak yok roket yok eyvah eyvah, yatırım tavsiyesi değildir,

6. Yarın piyasa (bıyıklı abi) karar verecek fiyata, yarın önce sert bir yükseliş ardından kar satışları ile karşılaşılabilir, SNGYO 0,46 PD/DD ve 0.89 F/K ya sahip ancak bir türlü hareketlenemiyor. Bilanço açısından bakılırsa şirketin durumu gayet iyi görünüyor. Ciddi bir değerleme karı yazmış ancak satışlarını da yüzde 100 e yakın artırmış. Hiç fena değil. Bu sene sektörde aynı kar oranları beklenmiyor, iktidar değişimi olursa yabancıya konut satışının durdurulması söz konusu olabilir bu nedenle seçimlere kadar fiyatlarda baskı olabilir. Şahsi düşüncemdir yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Defter degeri 0.70 Bu durumda hissenin olmasi gereken fiyat 2 ay önce gördügü zirve olan 4.24 ' e gelmiş oldu.

7. Günaydınlar;
    Sn Tahminci nasıl olur, Açılışta tavan olmazsa Alım yapılabilir mi?. Gerçi yukarıda yazmışsınız biraz fikrinizi

8. Sn. ŞEKERLİ, şahsen geri çekilmede portföyümü yerine koydum ve taşımaya devam edeceğim , hedefim 4 lü fiyatlardan hisselerimi satmak yönünde. Bugün yatırımcıları mutlu etmeyecek bir gün olabilir, nedenlerini yukarıda açıkladım ancak hisse performansı gayet güzel, yukarıda hedefleri var. Elbette alım satım kararı size ait. Ben STOP koymak şartıyla buradan geri çekilmelerde alımı riskli görmem. YTD.

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Günaydınlar;
    Sn Tahminci nasıl olur, Açılışta tavan olmazsa Alım yapılabilir mi?. Gerçi yukarıda yazmışsınız biraz fikrinizi

Sayfa 663/690 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •