Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Gerçekten o şekilde.Küresel ısınmadan dolayı,buzullar erdikçe ortaya çıkıyorlar.
    Hadeee... Az gayret, şu an bir tek Jurassic Parkımız noksan, o da tamam olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Merkez bankası ağırlıklı ortalama fonlama maliyeti %9,99 oldu (önceki %10,25)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. 30 litre şarap içen filler tarlada sızdı

İnsanların corona virüs nedeniyle evden çıkamamalarını fırsat bilen 14 fil, Çin'in Yunnan bölgesindeki bir köye giderek 30 litre mısır şarabını içti. Daha sonra filler, girdikleri çay tarlasında uyuyakaldı.

Sosyal medya tarladan sızıp kalan sarhoş filleri konuşuyor. Geçtiğimiz gün, İtalya halkının sosyal izolasyon nedeniyle evlerine kapanmasının ardından Venedik'teki kanallara balık ve kuğuların yeniden geldiği görülmüştü. Benzer durum Çin'de de yaşandı. İnsanların corona virüs nedeniyle evlerine çekilmelerini fırsat bilen 14 fil, Çin'in Yunnan kentindeki bir köye yiyecek bulmak için indi. 30 litrelik mısır şarabı bulan filler, son damlasına tüm şarapları tüketti. Filler daha sonra yakınlardaki bir çay tarlasında baygın halde bulundu. Filler, alkollü yiyeceklere olan düşkünlükleri ile biliniyor.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Dolar/TL 6.5505

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hadeee... Az gayret, şu an bir tek Jurassic Parkımız noksan, o da tamam olsun.
    Tutankamon 'un lanetii duymadın her hal

Dax 3.89%
    Dow -0.57%
    Bovespa 1.65%

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

ABD/Dr. Birx: İtalya’daki verilere bakarsak erkeklerde ölüm oranı kadınların 2 katı gibi gözüküyor.

Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •