Sayfa 12/1001 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    yukarıdaki haber henüz fiyatlanmadı...görmemezlikten geliyorlar...ŞİMDİLİK
    Yeni uygulamaya göre GS hariç tavan yaptılar. FB-BJK. Ya seyircisize devam denirse ? Pazartesi ne olur?Gerçi risk almadan kazanmak hayal oldu,refabanın dediği gibi kumarhanede.

Adalet Bakanı : Açık ve kapalı ceza infaz kurumlarındaki tüm görüşler 2 haftalığına kaldırılmıştır .

Adalet bakanı : Açık ceza infaz kurumlarında 2 hafta boyunca izinler kaldırılmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Adalet bakanı : Ceza infaz kurumlarındaki nakiller 2 haftalığına yapılmayacaktır .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Adalet bakanı : Adliyelerdeki acil durumlar duruşmaların 2 hafta boyunca ertelenmesi sağlık bilim kurulunca tavsiye edilmiştir . Bu konuda hsk ile görüşülüp bir karar verilecektir

Cafe Trend&amp;Trade - III

Ulaştırma ve altyapı bakanı Turhan : Yarın saat 08’den itibaren Almanya , Fransa , Norveç , Danimarka , Belçika , Avusturya, İspanya, İsvec ve Hollanda’ya yapılan uçuşlar 17 Nisan’a kadar durdurulmuştur

Bakan Turhan : Ülkemize giriş yapacak Türk ve yabancı bayraklı gemilerin son 10 liman bilgileri alınarak , Cin, İran , İtalya , Almanya , İsveç , Hollanda , Fransa , İspanya , Japonya , Danimarka , Norveç , Singapur limanlarına uğrak yapması veya bu ülkelerin vatandaşlarının son 14 gün içerisinde gemiye katılması halinde ülkemize girişlerine izin verilmeyecektir

Bakan Koca : 3-4 Hafta çok çok önemli bir süreç , bu sürece tüm vatandaşlarımız çok dikkatli olmalı , mümkün mertebe kalabalık ortamlara çıkmamalarını istiyoruz . Bu dönemde insanla teması en aza indiren ama yaşamında sürdüren bir ortamın olmasını istiyoruz .

Bakan Koca : 2 vakanın solunum sıkıntıları var

Sayfa 12/1001 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •