Sayfa 126/1001 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

BİST 100 açılış : 83044 -3.21%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*TÜİK/TCMB: TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ MART'TA 58,2 (ÖNCEKİ 57,3)

Tüketici gücen endeksi Mart’ta yukselmis

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tüik/tcmb: Gelecek 12 aylık döneme ilişkin hanenin maddi durum beklentisi endeksi şubat ayında 76,8 iken, mart ayında %2,3 oranında artarak 78,6 oldu

Halkbank: "31 Mart 2020 tarihine kadar taksit, faiz ve anaparasını ödeyemeyen firmalar ile bireysel müşteriler, bu döneme dair ödemelerini erteleyebilecek."

Vakıfbank: Firmaların, 31 Mart devre sonu faizleri de dahil olmak üzere 30 Haziran'a kadarki tüm kredi taksitleri ve ödemeleri konusunda esneklik sağlanacak. İstihdam koruma amaçlı kredi talepleri için işletmelere ‘3 aylık maaş gideri’ kadar uzun vadeli kredi kullandırılacak

Vakıfbank: İşletmelerin mevcut kredilerinin kendi nakit akışlarına uygun ve sektörel durumlarına göre ödemesiz dönemli olarak yeniden yapılandırılacak.Turizm ve şehir içi toplu taşıma dahil en çok etkilenen sektörlere özgü kredilerin 12 aya kadar ödemesiz dönemli yapılandırılacak

Vakıfbank: Firmalara Business Kartlarda limit artırımına gidilerek, maliyetsiz tedarik kapasiteleri artırılacak. VBanko Çek limiti/yaygınlığının artırılarak, bankacılık garanti imkanının dolaşıma sürülmesiyle nakit ihtiyacının azaltılması/maliyetsiz finansman imkanı sağlanacak

Vakıfbank: Bireysel kredi ihtiyacı olan vatandaşlarımızın kredi taleplerinin VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Sky Limitler üzerinden sağlanarak salgın riskine maruz bırakılmaması sağlanacak. Şubeler 09.00-17.00 saatleri arasında çalışmaya devam edecek

Abdurrahim Albayrak ve eşinde koronavirüse rastlandı. (Hürriyet)

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu, koronavirüsle ilgili gelişmeleri görüşmek üzere saat 13.30'da toplanacak.

Sayfa 126/1001 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •