Sayfa 131/1001 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

İçişleri: "Koronavirüs salgınıyla ilgili provokasyon amaçlı gerçek dışı görüntü ve ses dosyası yayan 316 hesap sahibi hakkında adli işlem yapıldı."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İstanbul Çağlayan'daki Adalet Sarayı'nda, 17. Ağır Ceza Mahkemesi karantinaya alındı. Mahkemede görev yapan bir hakimin ilk kısa testinin pozitif çıktığı öğrenildi / HaberTurk
    İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı : Bugün itibariyle bir kısım basın yayın organları ve internet sitelerinde yayınlanan 'Çağlayan Adliyesi karantinaya alındı', 'Kim var, kim yok karantinaya alındı' '17. Ağır Ceza Mahkemesi karantinaya alındı' şeklindeki haberler nedeniyle bu açıklamanın yapılmasında zorunluluk duyulmuştur. İstanbul Adliyesi'nde koronavirüs salgın hastalığı ile ilgili gerekli tüm tedbirler alınmaktadır. Bu kapsamda dezenfekte çalışmaları yapılmakta, personel ve vatandaşların adliye giriş kapılarında ateş ölçer cihazlarla ölçümleri de yapılmaktadır.

Açıklamaya konu, FETÖ'nün sosyal medya hesaplarından da yoğun biçimde paylaşılan, çalışanlar ve vatandaşlar nezdinde panik oluşturmaya yönelik dezenformasyon amaçlı haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Adliye bünyesinde karantina sebebiyle kapatılan herhangi bir mahkeme olmadığı gibi ilgili mahkeme çalışanlarının test işlemleri devam etmekte, gerekli tedbirler alınmaktadır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Borç erteleme falan diyorlarda ertele deyince faiz çıkıyor karşına kredi kartı için

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eba tv'deki tartışmalı görüntüler // bakan selçuk: O görüntüleri ben de onaylamıyorum

selçuk: O görüntülerin çocuklara uygun olmadığını düşünüyorum

eba tv'deki tartışmalı görüntüler // selçuk: Güvenip denetleme ihtiyacı duymadığım ekip hazırladı

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Arada bunu da verseler.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,327
    ISCTR birden tabana yaklaştı kapanışta,kapanış 4.50,kapa baktım tek fiat falan diyor,bugün 4.60-85 arasında gezeliyordu

ABD dow -847
    Dow , Trump’in seçimi kazandıktan sonraki kazancının hepsini geri vermiş durumda

Sayfa 131/1001 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •