Sayfa 138/1001 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,786
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yalnız nisandan itibaren denildi.Martı kapsamıyor diye anladım ben.Hani kafalar karışmasın.

Tcmb ppk: Salgının küresel ölçekte hızla yayılmasıyla birlikte belirsizlikler artmakta ve küresel büyüme görünümü zayıflamaktadır

tcmb ppk: Zayıflayan küresel büyüme görünümünün de etkisiyle küresel enflasyon oranlarının 2020 yılında aşağı yönlü bir görünüm sergilemesi beklenmektedir

*tcmb ppk: Koronavirüs salgını öncesi dönemde türkiye ekonomisine ilişkin makroekonomik göstergelerde belirgin bir iyileşme kaydedilmiştir.

*tcmb ppk: Finansal oynaklıklardaki artışın ve toplam talepte öngörülen yavaşlamanın firmaların nakit akışı ve bilançoları üzerindeki etkisi takip edilerek, diğer politikalarla koordineli şekilde gerekli tedbirler alınmaya devam edecektir

*tcmb ppk: Salgın hastalığa bağlı gelişmelerin türkiye ekonomisi üzerindeki olumsuz etkilerinin sınırlandırılması açısından finansal piyasaların, kredi kanalının ve firmaların nakit akışının sağlıklı işleyişinin devamı büyük önem arz etmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,383
    DAX 9.307,50 9.331,50 9.105,50 +566,35 /+6,48% piyasalara para pompalamasıylan borsalarda alış hakim.

Almanya'nın sipariş ettiği 6 milyon maske Kenya'da kayboldu

Almanya'nın yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı mücadele çerçevesinde sağlık merkezleri ve hastanelerde kullanılmak üzere satın aldığı 6 milyon maskenin kaybolduğu bildirildi.

Der Spiegel dergisinin haberine göre Savunma Bakanlığının satın aldığı FFP2 tipi 6 milyon maskenin transit geçtiği Kenya havalimanında kaybolduğu ifade edildi.

Savunma Bakanlığı sözcüsü haberi doğrulayarak satın alınan maskelerin toplam siparişi verilen sağlık malzemelerinin küçük bir kısmını oluşturduğunu ifade etti.

Haberde, 20 Mart'ta Almanya'da olması gereken maskelerin ülkeye gelmemesi üzerine soruşturma açıldığı belirtildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,383
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Almanya'nın sipariş ettiği 6 milyon maske Kenya'da kayboldu

Almanya'nın yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı mücadele çerçevesinde sağlık merkezleri ve hastanelerde kullanılmak üzere satın aldığı 6 milyon maskenin kaybolduğu bildirildi.

Der Spiegel dergisinin haberine göre Savunma Bakanlığının satın aldığı FFP2 tipi 6 milyon maskenin transit geçtiği Kenya havalimanında kaybolduğu ifade edildi.

Savunma Bakanlığı sözcüsü haberi doğrulayarak satın alınan maskelerin toplam siparişi verilen sağlık malzemelerinin küçük bir kısmını oluşturduğunu ifade etti.

Haberde, 20 Mart'ta Almanya'da olması gereken maskelerin ülkeye gelmemesi üzerine soruşturma açıldığı belirtildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Anadolu ajansına ne kadar güvenilir ?
    Eğer haber doğruysa virüsçü fırsatçı hırsız ve terör odaklı guruplar devrede olabilir,Ortadoğu ve Afrikada bunlar bolca bulunur...tabiki birde Devlet tekellerinin yan kuruluşları var aynen bizdeki gibi !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,383
    Beleş hisselere dalacasın,ama gidişat riskli olduğu için az oranda yapıyoruz,zaten ucuz dediğimiz hisseler elimizde patlad,guya%,50-100 düştü diye almıştık,%50 zarar yazdık onlardan,tepeden alıp satmayıp inekleyenlerin durumu daha vahim,mesela TS 0.85'den 9 yapmış hala satmamış insanlar vardı,FB 22 yapmış 46 bekleyenler vardı,hisse 6.40 gösterdi,ben bunlara hiç acımıyorum,2001-2008 krizinde böyle inatçıları çok gördük...neyse,ben sadece sadece kardan yedim,inatçılar hepten zararda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,383
    Altının onsu tekrar 1600 dolar oldu,buda grama yaradı 333 yaparak,para pompası her zamanki gibi altına yarıyor,2008 sonunda bunu gördük ons 1900 olmuştu,ben gram ve fon işlerini bırakmıştım,sadece fiziki altınlan igileniyorum,onlardanda bayağı var,çünkü piyasalara hiç güvenmiyorum.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    DAX 9.307,50 9.331,50 9.105,50 +566,35 /+6,48% piyasalara para pompalamasıylan borsalarda alış hakim.
    Alış malış olmaz.İşi bilen için indir bindir günleri...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 138/1001 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •