Sayfa 145/1001 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

ıfo: Alman ekonomisi şokta

ıfo: Iş ortamı endeksinde düşüş almanya'nın birleşmesinden bu yana görülen en hızlı düşüy ve temmuz 2009'dan bu yana görülen en düşük değer

ıfo ekonomisti: Kötümser şirketlerin oranı son günlerde yeniden güçlü şekilde arttı

ıfo ekonomisti: En azından iki çeyrekte kötü bir resesyon olacağı öngörüsü var

ıfo ekonomisti: Güven, hizmet sektöründe hiç bu kadar güçlü düşüş göstermemişti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik davranışlar hakkında, "Bu hesaplarla ilgili 410 kişi gözaltına alındı. Bunlarla ilgili adli süreçler devam ediyor" dedi.

Bakan Soylu, sokağa çıkma yasağı uygulamasıyla ilgili olarak "Sokağa çıkma yasağından önce uygulayabileceğimiz tedbirler var" dedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İran son 24 saat de 143 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Ülkede toplam can kaybı sayısı 2 bin 77'ye ulaştı

Borsalara bakılırsa corona morona bitti... Kapitalist finansçıların iştah kabartıp son kez gömme dümeni olmasın. Finans cinlerinden mevla cümlemizi korusun...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by filozof Yazıyı Oku
    bakalım petrole nasıl yansıyacak onlar da karantinaya gireceğe benziyor beter olsunlar minaki!
    (yenileme) suudi arabistan'da yeni tip koronavirüs kaynaklı ilk ölüm gerçekleşti

suudi arabistan'da yeni tip koronavirüs (kovid-19) nedeniyle ilk ölüm gerçekleşti.

Suudi arabistan sağlık bakanlığı sözcüsü muhammed el-abd el-ali düzenlediği basın toplantısında, ülkede ikamet eden bir afgan'ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini belirtti.

Ali, 205 kişide daha kovid-19 tespit edilmesiyle ülkedeki vaka sayısının 676'ya yükseldiğini ifade etti.

Kral selman bin abdulaziz tarafından kovid-19 ile mücadele kapsamında yayımlanan kararnameyle dünden itibaren ülke genelinde 21 gün süreyle kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanacağı açıklanmıştı.

Suudi arabistan makamları, 19.00 - 06.00 saatlerini kapsayan yasağa uymayanların çeşitli para ve hapis cezalarına çarptırılabileceğini belirtmişti.

Kaynak : Anadolu ajansı
    suudi kralı, riyad, medine ve mekke'nin kapatılması talimatı verdi -spa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Galler prensi charles'ın korona virüs testi pozitif çıktı

Sayfa 145/1001 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •