Sayfa 179/1001 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Erdoğan : İlaç ve gıda konusunda hiçbir sıkıntımız yok. Test kiti, eldiven, maske gibi ürünleri kendimiz ürettiğimiz için sıkıntı yaşamıyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - III

Erdoğan : Şehirlerarası seyahatler valilik iznine bağlanmıştır .
    Erdoğan : Kamu’da olduğu gibi özel sektörde de esnek çalışma sistemi uygulanacaktır
    Erdoğan : Yurtdışı uçuşlar tümüyle durdurulmuştur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdogan : Tedbirler öncelikle tüm büyükşehirlerde uygulanacaktır

4. Şehirlerarası seyahatler valiliğin iznine bağlanmış...
    Nasıl yani?...
    Valilik neye göre karar verecek?..
    Baş vuranın talebindeki, (anamı, babamı, kardeşlerimi, çocuklarımı görmeye gidiyorum, hastam var, gideceğim yerde de bir evim var o nedenle gidiyorum gibi) gerekçeye göre ise burada verilecek kararda keyfilik var...
    Baş vuranların virüs taşıma potansiyeline göre ise, burada da bürokrasi var. Valilik her baş vuranı virüs taramasından mı geçirtecek?... bunun için nereye yönlendirecek?..
    Akıl mantık iflasta.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Bu salgın dönemine en hazırlıklı bir şekilde yakalandık
    Ben hala Umre konusuna takılıyorum,zaten Rize olayı örnek,açıkladıkları trıvırı,üstelik kendisi bile panik halinde gözüküyor,kendisini kaçak saraya tıkmış,ekmek,yemek en kalitelisinden ayağına geliyor,vatandaş ne yiyecek,cepte yok,açıkladıkları teşvik hala ortada yok,zaten yetersiz,özelleştirmelerlen herşey peşkeş çekildi,oda yetmedi kaynak bulamadığından varlık fonuna el konuldu,peşi işsizlik sigortasının akibeti meçhul,ihtiyati akçeninde öyle,kızılay ortada yok vs uzar gider,eve tıkın kendinizi demek kolay,halkın itiyacı acilen giderilmesi için 100 milyar değil bu oran 500 olması lazım,para yoksa bulsunlar,kutularda dışarıda paraları vardır getirsinler,zaten bu ortamda o paralar onlara lazım olmayacak.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    twitterdan

'' İleride torunlarımıza,
    "AKP Cuma Namazını karneye bağlamıştı. Karne de herkese verilmiyordu." diyeceğiz... ''
    zaten suan iktidarda ya da koalisyonda kazara chp olsaydı camileri kapattılar diye 50 sene konusulurdu.

yağ şeker ekmek sırası kaldı, o da yakındır. Allah büyük ya.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    zaten suan iktidarda ya da koalisyonda kazara chp olsaydı camileri kapattılar diye 50 sene konusulurdu.

yağ şeker ekmek sırası kaldı, o da yakındır. Allah büyük ya.
    En az 80 senedir camileri kapattılar muhabbeti vardır bu enbesillerin, 40 senedir de tüp, yağ, benzin kuyrukları.

Geçen sene patates, soğan kuyruklarıyla o hesap kapandı, bu yılda cami meselesi kapandı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan görevden alınmış, yerine eski İBB genel sekreter yard. atanmış.
    men dakka dukka

Sayfa 179/1001 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •