Sayfa 182/1001 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Türk Hava Yolları : Bu geceden itibaren sadece 14 büyükşehire sefer yapacağız

Sefer yapılacak iller şöyle:

İstanbul, Ankara, Samsun, Trabzon, Erzurum, Van, Diyarbakır, Malatya, Gaziantep, Kayseri, Konya, Adana, Antalya, İzmir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İran'da son 24 saatte yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 139 artarak, 2 bin 517'ye yükseldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Dünya genelinde coronavirus ‘e yakalananların sayısı 600 bini geçti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,783
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    - İlçe sağlık bizler içın titiz bir çalışma yapmış ve mail yolu ile biz dişhekimlerine şu önerilerde bulunmuş.. ..
    '' Hastayla en az 1m. mesafe sağlanmalıdır...
    '' Hastanın tıbbi maske takması sağlanmalıdır.
    '' Acil olmayan işlemler ertelenmelidir.. -
    Tekrar olacak ama bunu duyunca aklıma geldi

Bir adam; kadın doğum uzmanıymış, ancak mesleğinden sıkılmış ve araba tamircisi olmaya karar vermiş Bunun için gidip dersler almış; sınavı 100'le bitirip tamirci olması gerekiyormuş Adam sınava giriyor, çıkıyor bir bakıyorlar ki 150 almış sınavdan Herkes şoka giriyor nasıl olur diye Puan veren hocalara toplayıp soruyorlar:

"Nasıl 150 aldı?" Hoca da anlatmaya başlamış:

"Önce bujileri değiştirdi sonra motor'a rektifiye yaptı sonra da karbüratörü dağıtıp temizledi ve son olarak da vites kutusunu dağıtıp topladı", diye açıklama yapmış Diğer hocalar:

- "Ee 150 almayı gerektirecek durum nedir? Diğer öğrenciler de bunu yapıyorlar", deyince hoca da:

- "İyi de tüm bunları egzozdan yaptı" diye cevap vermiş

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Ankara Büyükşehir belediyesi :

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 182/1001 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •