Sayfa 243/1001 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Akaryakıt Fiyatlarında İndirim

03/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 14 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı bir günde 569 artarak 2 bin 921'e ulaştı.
    ingiltere başbakanı sürü taktiğini uygulayacağım demişti, böyle giderse günlük ölümlerde sayı çok yükselecek gibi,
    bir daha seçim kazanması çok zor.

Iskenderun'da freni boşalan tır, polis ekiplerinin uygulama
    noktasındaki araçlara çarptı, 5 kişi hayatını kaybetti, 15 kişi yaralı //

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

ABD'de yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 1047 artarak 5 bin 137'ye yükseldi.

Erdoğan: "Kovid 19 hastalığı döneminde belediyelerimize çok daha önemli görevler düşüyor"

Erdoğan: "Bilhassa işsiz kaldığı veya yetersiz gelire sahip olduğu için geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmamalıyız"

Erdoğan: "(Belediyelerde) Temizlik ve korunma malzemelerinin temini ve dağıtımını yaygın şekilde sürdürmeliyiz."

Erdoğan: "AK Parti olarak milletimizi bugüne kadar hayal kırıklığına uğratmadık"

Erdoğan: "En büyük önceliğimiz vatandaşlarımızın geçim sıkıntısına düşmeden temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlayabilmektir."

Erdoğan: "Hamdolsun birçok ülkeye kıyasla iyi bir yerdeyiz ama bunu yeterli görmüyoruz."

Erdoğan: "Türkiye Allah'ın izniyle bu salgını yenecek güce ve kapasiteye sahiptir."

Erdoğan: "Panik yapmadan, akılcı, dengeli ve gerçekçi adımlarla mücadelemizi kararlılıkla yürütüyoruz."

Erdoğan: "Umut vermek, güven aşılamak, katkı sunmak yerine karamsarlık pompalayanları milletimiz asla affetmeyecektir."

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Milli Dayanışma Kampanyası'na 100 milyon lira ile katıldıklarını bildirdi.

Sayfa 243/1001 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •