Sayfa 244/1001 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Putin, "ücretli tatil" süresinin ay sonuna, yani 30 Nisan'a kadar uzatıldığını belirtti.

https://tr.sputniknews.com/rusya/202...klama-yapiyor/

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'de kimse hukukun ve kanunların üzerinde değildir" -AA

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'de kimse hukukun ve kanunların üzerinde değildir"

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Fahis fiyat uygulayanlar Ticaret Bakanligi internet sitesinde yayınlandı :

https://ticaret.gov.tr/data/5e85e7fe...leri%20(2).pdf

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - III

Trump’in açıklamalarıyla Brent Petrolde günlük yükseliş %23’ü aştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Trump: Petrol üretim kısıntısı 15 milyon varil kadar yüksek olabilir

6. @aykuterdogdu

Bugün Sağlık Bakanlığı TEST kiti üretmek için yapılacak ithalatı ön izine bağladı… Yani TEST kiti üreten şirketlerin üretim yapmasını zorlaştırılmış oldu… TEST kiti altın değerinde ve bu zorluk çıkarmanın sebebini anlamak mümkün değil.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

New Yok Valisi Cuomo: ‘Son 24 saatte eyalet genelinde Corona virüsü vakası sayısı 83 bin 712’den 92 bin 381’e yükseldi’

Sayfa 244/1001 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •