Sayfa 274/1001 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Camiler yaptık kullanılmıyor.

Yollar yaptık kullanılmıyor

Köprüler ve Tüneller yaptık yasaklardan kullanılmıyor.

Havaalanları yaptık kullanılmıyor.

Niye burada üretelim bura pahalı dışardan alırız dedik Tarım ve hayvancılık bitti.

Tüm dünya ihracatı yasaklıyor.

Dışardan gıdada alamıyacağız.

Alsak bile para yok olanlarıda yap işlet devretlere ödeyeceğiz kullanan olmasada
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

ABD'de koronavirüs nedeniyle salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 1340 artarak 8.503'e yükseldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Prof. Dr. Oğuz Özyaral'ın koronavirüs testi pozitif çıktı

https://www.borsagundem.com/haber/pr...-cikti/1482298

Ne merem mikropmuş yahu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İtalya'da Koronavirüs salgınında bugün 525 daha hayatını kaybetti. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı 15.887'ye yükseldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sağlık Bakanlığı ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın kararı ile EpttAVM üzerinden haftada 5 adet ücretsiz maske alınabilir.

maske.epttavm.com

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanlığı ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın kararı ile EpttAVM üzerinden haftada 5 adet ücretsiz maske alınabilir.

maske.epttavm.com
    Bir de site çalışsa daha güzel olacak denedim bütün bilgileri girdikten sonra maske gönder butonu çalışmıyor

Sayfa 274/1001 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •