Sayfa 279/1001 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. İstanbul’a yurtiçinden girmek yasak, Katar’dan serbest

Katar'dan İstanbul'a girme ayrıcalığından 10 bin liraya yakın bilet fiyatları nedeniyle herkes faydalanamıyor. Katar'a serbest olan uygulamanın Avrupa'ya neden yasak olduğu ise anlaşılabilmiş değil

https://bit.ly/2JE9vSV
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Günaydın iyi haftalar,Mayısta işyerleri açılır.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih: "Şu ana kadar hem bireysel hem ticari 65 bin müşterimizin 305 milyon liralık kredi kartı borçlarını erteledik."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ispanya'da yeni koronavirüs vakaları 22 mart'tan bu yana en düşük seviyede

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih: "200 bin bireysel müşterimizin 11 milyar liralık kredi, kredi kartı taksitlerini erteledik"

VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih: "KOBİ, ticari ve kurumsal ölçekte 19 bin müşterimizin 14,5 milyar lira tutarındaki kredisini öteledik."

Sayfa 279/1001 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •