Sayfa 291/1001 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Ankara Roketsan'da patlama meydana geldi. Savunma Sanayi Müsteşarı İsmail Demir, "Herhangi bir can kaybı mevcut değildir"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ankara Valiliği: Roketsan'ın yakıt depolarında saat 14.47'de patlama meydana gelmiş, can kaybının olmadığı patlamada 3 çalışan hafif yaralanmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Ege Üniversitesi’ndeki koronavirüs vakaları iyileşiyor: Tanı koyup kaybettiğimiz hasta yok

Yaklaşık 50 hastasının tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden sevindiren bir haber geldi.

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Meltem Taşbakan, koronavirüs hastalarından bazılarının taburcu edildiğini söyledi. Tedavi gören 50 hasta arasından kayıp yaşanmadığını da belirten Taşbakan, üniversitenin aşı enstitüsü kurma sürecinin ise devam ettiğini dile getirdi.

https://abcgazetesi.com/ege-universi...asta-yok-96658

Bu berbat günlerde harika bir haber yaptıkları tedavi şekli ülkede ki tüm hastahanelerle palaşılmalı..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

4. Ucaklari pistte çürüyen thy ve pegasus anlamsiz bir sekilde yukseliyor....
    Insankarimiz cok ileri goruslu demek ki...tebrik ediyorum.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Ucaklari pistte çürüyen thy ve pegasus anlamsiz bir sekilde yukseliyor....

hocam yıllarca orda burda milletimiz finansal piyasalardan anlamıyor dediler dediler durdular, meğer bizi kastediyorlarmış
    men dakka dukka

6.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Ucaklari pistte çürüyen thy ve pegasus anlamsiz bir sekilde yukseliyor....

Onu bunu bilmemde. ben paraların fırından yeni çıktığını düşünüyorum. taptaze paralar. bas bas paraları leylaya diye bir şarkı var ya.

7. Endeks biraz gevşedi, ama halen yaklaşık %1,5 yeşil.. bi çok kağıt .....t korkusundan, kızarttı ...ü...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,325
     Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Endeks biraz gevşedi, ama halen yaklaşık %1,5 yeşil.. bi çok kağıt .....t korkusundan, kızarttı ...ü...
    Götürrdüler,cuk kucağa bıraktılar,düzelen bir şey yokkki,adamlar sadece kaldıraç sistemini uyguluyor,sadece dipten alırsan birşeyler yaparsın,1 olan hisselerin çoğunu 1.5-2 yaptırdılar,sonra peşe takılanlar kaldıracın başında asılı kaldı,bana bu ortamda %10-30 yeter,oda çok iyi takip etmek kayıdı ile... Biraz salmadı 2000 puan saldı...ytd.

Sayfa 291/1001 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •