Sayfa 309/1001 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

İstanbul Eczacı Odası'ndan yapılan açıklamada, Sağlık Bakanlığı ile Türk Eczacıları Birliğinin yaptığı görüşmeler sonucunda, ücretsiz maske dağıtımının en hızlı ve güvenli şekilde eczaneler üzerinden yapılmasına karar verildiği bildirildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: Her alanda tarihi atılımların ve büyük ideallerin gayretindeyiz

albayrak: Cari açığa darbe vuracak, enerjide dışa bağımlılığı sonlandıracak keşiflerin arefesindeyiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*ımf/georgieva: 2020 yılında 170 ülke milli gelirlerinde düşüş yaşayacaklar

*ımf/georgieva: 2020 yılında keskin şekilde negatif global büyüme bekliyoruz

ımf/georgieva: Gelişmekte olan ekonomilerin likiditelerinin gülendirilmesi rahatlama sağlayabiliri ve güveni artırır

4. Sağlık bakanlığı, hekimler için, talep etmeleri halinde; mevzuatta belirtilen hiçbir şart aranmaksızın, ivedilikle İstanbul'a atanacaklarına dair genelge yayınladı.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    AKIN TEKSTİL: FABRİKAMIZDA 14.04.2020 SALI GÜNÜ İTİBARİYLE KISA ÇALIŞMA UYGULAMASI İLE ÜRETİME BAŞLANACAKTIR
    tekstiller yavaş yavaş üretime başlıyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Akaryakıt Fiyatlarında İndirim

10/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 12,
    Motorinde 9 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.

ımf/georgıeva: ımf türkiye ile yapıcı bir ilişki içinde.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek, yüzüne asit dökerek yakan ve bu suçtan 13 yıl hapis cezasına çarptırılan eski erkek arkadaşı Rasim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetinden vazgeçti. / CnnTürk

Sayfa 309/1001 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •