Sayfa 330/1001 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,289
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ekrem İmamoglu : 11 Nisan Cumartesi itibariyle İBB’nin tüm hizmetleri sokağa çıkma serbestisi olanlar için devam edecek. Halk Ekmek ve Hamidiye Su %100 üretime geçti. İBB, tüm İstanbul’un gıda ihtiyacına yetecek kapasitededir. Halkımız sakin olsun ve güvende hissetsin. Lütfen herkes evine dönsün.
    Olay bu,hükümet önceden canlı yayında bunu belirtse iyi olurdu,mesela sağlık bakanının açıklama yaptığı saat belli,o zaman detaylı anlatılsa iyi olmazmıydı.

Bu surede dışarı çıkan insanlar evlerine döndü eşleriyle çocuklarıyla , anneleriyle babalarıyla oturacaklar omlarında virüs kapma riski arttı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Eskisehir Emniyet müdürlüğü : İlan edilen 48 saatlik sokağa çıkma yasağı süresince tüm ekmek fırınları açık olacak, mahalle, cadde ve sokaklarda vatandaşlarımızın ekmek ihtiyaçları araç dağıtım filoları vasıtasıyla yerine getirilecektir.
    Kamuoyuna duyurulur.

İbb Sözcüsü: İBB ailesinde Covid 19 testi pozitif çıkan personel sayımız 350’dir. 2 bine yakın personelimiz de karantinadadır. İSTAÇ çalışanımız Ahmet Çulban da ne yazık ki vefat eden 3. personelimiz olmuştur. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

6. Tunel kazar yine gider alir bizim kahraman milletimiz
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sokağa çıkmak yasaksa, Fırınlar ekmeği kime satacak.?.
    Maske maskaraligindan sonra,ohal maskaraligi..!
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Maske üretmek serbest,Satmak yasak.
    Camiye gitmek serbest,Cuma namazı kılmak yasak.
    Pazar tezgahı kurmak serbest,yanyana durmak yasak..
    Yahu; Resmen milletle alay ediyorlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,231
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Olan gene bizlere oldu , bugün kim bilir bu hengamede kaç kişi daha virüsü kapti , pazartesi gene hayat normale dönecek daha çok insan virüslu dışarı çıkmaya başlayacak , daha çok sağlıklı insanın hastalanması riskiyle karşı karşıya olacak .. Çok üzüldüm çok stratejik bir hata oldu , kaç günün emeği bellide boşa gitti .. Asil şimdi hafta içi dışarıda olmak daha çok riskli oldu ..
    15 Nisan itibariyle birçok Avrupa ülkesi karantinayı kaldırıyor. Biz daha maske dağıtmayı beceremeden iki gün sokak yasağı koyduk.

Özetle saçma ve zamansız uygulama.
    İki hafta önce olsaydı daha mantıklı olurdu.
    Zaten sokağa çıkan maske takıyor ve iyi maske artık çözüm olarak kesin görünüyor. Gerisi fasa fiso.

Sayfa 330/1001 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •