Sayfa 332/1001 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Maske üretmek serbest,Satmak yasak.
    Camiye gitmek serbest,Cuma namazı kılmak yasak.
    Pazar tezgahı kurmak serbest,yanyana durmak yasak..
    Yahu; Resmen milletle alay ediyorlar..
    maske dağıtılıyor ağır aksak da olsa
    camide cuma namazında önemli olan şey sosyal mesafenin korunamayacağı endişesidir.
    pazarda sosyal mesafeyi korursun olur biter
    derdiniz hükümete vurabilmek.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    maske dağılıyor ağır aksak da olsa
    camide cuma namazında önemli olan şey sosyal mesafenin korunamayacağı endişesidir.
    pazarda sosyal mesafeyi korursun olur biter
    derdiniz hükümete vurabilmek.
    Şu forumda takılıyorsun ve hala Akp yönetimini savunuyorsun.
    Ben bunlar kadar kurnazını ,bencilini kibirlisini toplumun yarısını ötekileştireni ya bizdendir ya yok olursun anlayışını hiç görmedim.
    Bir belediye yardımı yahu ona bile dayanamadılar, 18- 20 yaş arası işçileri gidin çalışın size sokak yasak değil dediler. Bunlar İstanbul belediye başkanlığı koltuğunu çalmaya kalkıştılar nesini beğeniyorsunuz bunların????

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Şu forumda takılıyorsun ve hala Akp yönetimini savunuyorsun.
    Ben bunlar kadar kurnazını ,bencilini kibirlisini toplumun yarısını ötekileştireni ya bizdendir ya yok olursun anlayışını hiç görmedim.
    Bir belediye yardımı yahu ona bile dayanamadılar, 18- 20 yaş arası işçileri gidin çalışın size sokak yasak değil dediler. Bunlar İstanbul belediye başkanlığı koltuğunu çalmaya kalkıştılar nesini beğeniyorsunuz bunların????

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ya çok gençsiniz, yada ön yargılarınız var yada akp öncesi türkiye den bi haber uzayda yaşamışsınız.
    ötekileştirmenin ne olduğunu nasıl olduğunu görmeniz için akp öncesi türkiyeye bakınız.

Ben pazartesi ise gideceğim ve hasta olduğunu bilmediğim bir çok kişiyle karşı karşıya olacağım bu yüzden .. Bu lanet virus zaten temas istiyordu temasın kralını yaptık ..

Neyse sabahı ettik cidden yorgundum ama bu olanları aklim almadi uyuyamadım .. Umarım empati yapmayı umarım yanlışa yanlış dogruya doğru demeyi öğrenebiliriz ..

Not : son yazışmaları bu hassas donemden dolayı sileceğim , bilginiz olsun ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İyi sabahlar herkese

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    iyi sabahlar herkese
    bilmukabele
    silinmesi gereken bir yazışma yok kalanlarda.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ben pazartesi ise gideceğim ve hasta olduğunu bilmediğim bir çok kişiyle karşı karşıya olacağım bu yüzden .. Bu lanet virus zaten temas istiyordu temasın kralını yaptık ..

Neyse sabahı ettik cidden yorgundum ama bu olanları aklim almadi uyuyamadım .. Umarım empati yapmayı umarım yanlışa yanlış dogruya doğru demeyi öğrenebiliriz ..

Not : son yazışmaları bu hassas donemden dolayı sileceğim , bilginiz olsun ..
    maskeyi
    sosyal mesafeyi
    sık sık ellerinizi sabunla yıkamayı ihmal etmeyiniz
    el altınızda, yanı başınızda kolonya mutlaka ama mutlaka olsun.
    yediğiniz meyvelerin kabuklu olanlarını soymadan önce mutlaka sabunla yıkayınız
    yıkanamayacak olanları kuru gıda çerez vs vs mutlaka izole bir yerde beklettikten sonra tüketiniz.
    Son düzenleme : kitapci34; 11-04-2020 saat: 06:22.

8. hatunun telefonuna bir mesaj gelmiş
    bir köyde galiba bir kadına tanı konulmuş
    karantinaya konmadan önce
    ahalinin tamamına sarılıp vedalaşıp helallik almış
    ne diyeyim ben.

Sayfa 332/1001 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz