Sayfa 338/1001 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. İtalya bile ülkece karantinaya giderken vatandaşına birkaç gün verdi.

Ekranda açıklama yaptı başbakan ve temel gıda ürünleri satan yerler açık bırakıldı.

twitterdan
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Ya çok gençsiniz, yada ön yargılarınız var yada akp öncesi türkiye den bi haber uzayda yaşamışsınız.
    ötekileştirmenin ne olduğunu nasıl olduğunu görmeniz için akp öncesi türkiyeye bakınız.
    Sana cevap yazmayacağım diyorum,boş ver diyorum,yahu el-insaf;neyi savunuyorsun daha?bir gün içerisinde ard arda bir çok vahim yanlış yapılıyor sen hala öncesini gör falan filan,yahu ben biliyorum öncesini,o koalisyon dönemlerinde bile böyle hatalar yapılmadı

---Sağlık bakanına soruyorlar;10 günde kişi başı,5 maske yeterli midir? cevap:en iyi çözüm dışarı çıkmamak????
    eee,çalışmak zorunda olan kasiyer vb insanlar ne yapacak??yassağ hemşerim..

25 yıldır hizmet veren belediye aş evleri hesaplarına bloke konuluyor,bu zor günlerde bile hesap farklı mı???o fakir insanlar ne yiyecek?

yaklaşık 50 milyon insanı karantinaya alıyorsun,2 saat kala haber veriyorsun,bir sürü insan virüs kapıyor,insanlar 48 saat ekmek bulamayacakları için değil, verilen sözlerin her an tersi olabilme ihtimaline karşı deli gibi alışverişe gidiyorlar..

yahu bugün bari bu at gözlüklerini çıkar,yanlışa yanlış de...not:bana ocu,bucu yakıştırması falan yapma,hayatında görebileceğin en apolitik insanlardan biriydim,ama bünyem artık bu kadar saçmalığı kaldırmıyor...

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    sana cevap yazmayacağım diyorum,boş ver diyorum,yahu el-insaf;neyi savunuyorsun daha?bir gün içerisinde ard arda bir çok vahim yanlış yapılıyor sen hala öncesini gör falan filan,yahu ben biliyorum öncesini,o koalisyon dönemlerinde bile böyle hatalar yapılmadı

---sağlık bakanına soruyorlar;10 günde kişi başı,5 maske yeterli midir? Cevap:en iyi çözüm dışarı çıkmamak????
    Eee,çalışmak zorunda olan kasiyer vb insanlar ne yapacak??yassağ hemşerim..

25 yıldır hizmet veren belediye aş evleri hesaplarına bloke konuluyor,bu zor günlerde bile hesap farklı???

Yaklaşık 50 milyon insanı karantinaya alıyorsun,2 saat kala haber veriyorsun,bir sürü insan virüs kapıyor,insanlar 48 saat ekmek bulamayacakları için değil, verilen sözlerin her an tersi olabilme ihtimaline karşı deli gibi alışverişe gidiyorlar..

Yahu bugün bari bu at gözlüklerini çıkar,yanlışa yanlış de...not:bana ocu,bucu yakıştırması falan yapma,hayatında görebileceğin en apolitik insanlardan biriydim,ama bünyem artık bu kadar saçmalığı kaldırmıyor...
    O gönderim ötekileştirilmekle alakalı, ötekileştirildik diyenlerinizden hanginizin yaşam biçiminden dolayı tüm kamusal hakları elinden alındı?

uzatmayacağım.
    Son düzenleme : kitapci34; 11-04-2020 saat: 12:32.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bu yapılanlar, dönen filimler , oynanan tiyatro,deneyin taa kendisi.. Bakalım 23.Nisan bayramına kadar sürecek mi.?

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, sokağa çıkma yasağı sonrası gelen görüntüleri değerlendirdi. Bugün sokaklara taşan insanların bulaştırmasının önümüzdeki günlerde bir bedelinin olacağını düşünüyorum" dedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ekrem İmamoglu : Hizmetlerimizle ilgili bilgilendirme Otobüsler 06.00/09.00 ve 17.00 /19.00 arası Metrobüs 06.00/09.00 ve 16.00/20.00 arası çalışıyor Metro hatları durduruldu 775 bin Halk Ekmek ve 40 bin damacana Hamidiye Su üretildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 338/1001 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •