Sayfa 376/1001 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Pistte yatmaktan ucaklarin boyalari dokulunce ucaklarin altin kaplama oldugu gorulmüs

Espriyi ben bile begenmedim ama baska bir ihtimal aklima gelmiyor
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Pegasus tavan
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Borsa İstanbul A.Ş.’nin 2019 faaliyet yılına ilişkin bugün yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda kar dağıtımı yapılmasına karar verildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Koronavirus bilim kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca açıklama yapıyor .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cafe Trend&amp;Trade - III

Bakan Koca : Rakamlar Türkiye’nin salgını en az kayıpla aşacağını söylüyor fakat salgın döneminde kesin ifadeler kullanılamaz . Tedbire uymak zorundayız buna riayet edelim

Bakan : Pozitif vaka olan herkesin son 3 günkü temas ettiği kisilere ulaştık , Filyasyon’u bizim gibi uygulayan bir ülke yok

Bakan Koca : ABD’de 11, İspanya’da 9, Çin’de 7. haftada en çok görülen vaka sayısına ulaşıldı. Türkiye’de ise en çok vaka sayısına ulaşılması 4. haftada gerçekleşti. Türkiye’de vaka artışı düşüşe geçti

Sayfa 376/1001 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •