Sayfa 417/1001 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Fransa'da Kovid-19 salgınından hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 642 artarak 19 bin 323'e yükseldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Iran, Çin ve bizim verilere pek aklım ermiyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim tıbbi bilgim, rakam olarak tam -0- dolar gayme topiginde ki cerrah arkadaşımız cuma-cumartesi demişti, ona dayanarak yazdım.
    Aynen Tv’de de 1 haftaya görmeye başlarız denilmişti.

Ben sadece Hastalık ortalama 7 günde ortaya çıkıyor testlerde 1-2 gün içinde çıkıyor denildiği için öyle düşündüm . Ne bileyim Cuma gece virüsü kapan bugün hastaneye gitse pazar pazartesi sonucu çıkar gibi düşündüm

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İran

Test: 319.879
    Vaka: 80.868
    Ölüm: 5.031
    İyileşen: 55.987
    Nüfus: 82M
    İlk vaka: 19 Şubat

Türkiye

Test: 598.933
    Vaka: 82.329
    Ölüm: 1.890
    İyileşen: 10.453
    Nüfus: 83M
    İlk vaka: 11 Mart

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çin resmen dalga geçiyor, kendisinden 4 ila 20'de biri nüfusu olan ülkelerden az vakası var ve nüfusu 11.46 milyon olan Belçika (Çinin 121/1 oranı) oradan az ölümü var, hadi oradan be!
    Hani bu iş başladığında Çin in sıkı karantina kuralları falan örnek gösterilmişti,adam hasta,çıkmasın diye evin kapısını kaynaklıyorlar,15 gün sonra geliyorlar iyiyse sorun yok,değilse ceset torbasına koyup gidiyorlar,bunun adı da sıkı karantina kuralları oluyor,haaa birde unutmadan,batı dünyası ve Abd,biz yemedik bu ölüm oranlarını deyince,ölüm sayısını bir gecede %50 arttırıyorsun sebeb olarakda;trafoya kedi girmesi benzeri bir şeyler uyduruyorsun

Zonguldak'ta görülen 567 corona vakasının 137 tanesinin sağlık çalışanı olmasıyla ilgili yaptığı değerlendirmede "Bize yük oluyorlar" ifadesini kullanan Vali Erdoğan Bektaş, gelen tepkiler üzerine geri adım attı. Bektaş, temaslı takibin yüzde 99'la en yüksek oranda gerçekleştiği kentte, kendi canlarını hiçe sayarak, fedakarca görevlerini yerine getiren sağlıkçılardan özür diledi.

Valla ben anlamam kardeşim, Fransa bizden 2 misli vaka emme 11 misli fazla ölüm!

Bana bir trol bulun, gavurlardan eyiyiz yeah desin yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,766
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    https://twitter.com/m_sukruoglu/stat...57082940887041

Bu twette Köy Enstitüleri ile ilgili 9 tane kısa video paylaşılmış.

Savaştan ve yokluktan çıkmış, halkın büyük kısmı eğitimsiz, muhteşem bir projenin hayata geçirilmesiyle insanlarımızın kendi küllerinden yeniden doğuşu.

İzlerken tüylerim diken diken oldu sevindim, gururlandım, kızdım.

Köy enstitüleri kapatılmamış olsa İskandinav ülkelerinden eğitim ve yaşam standardı olarak daha yüksek seviyede olabilmeyi hayal edebiliyor musunuz?

Lütfen izleyin o kadar akıcı ve bilgilendirici ki hiç sıkılmayacaksınız.
    Bu konuda pek dile getirilmeyen bir mevzudan bahsedeyim.
    Tek partili dönemden geçişte,muhalif parti Chp içinden çıkmıştır. Yani demokrat parti. İşte bu partiyi kuranların telkini ile iSMET paşa 1946-47 yılından itibaren köy enstitülelerine öğrenci alımını durdurmuştur. En büyük hatası olmuştur. İyi bir komutandır ama siyaset ayrı bir konu. ABD nin desteğini alan DP ve onun uzantıları hala hüküm sürmektedir.
    Geçmişteki hatalara hayıflanmak yerine yeni bir atılım yapmak gerekir de. Benim bu seyirci muhalefetten pek umudum yok.
    Bazı şeylerin kökten değişmesi gerekir de bu milletten de bir umudum yok açıkça.

Sayfa 417/1001 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •