Sayfa 428/1001 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    İstanbulda izmir marşı, gece 12 den sonra, son ses müzik.

senin bana garezin var galiba..

sizlere daha iyi hizmet verebilmek, benden mahrum kalmayın, hastaneye düşmeyeyim diye 45 gündür kendimi ve ailemi karantinaya almışım.
    Allah korusun İstanbulda yaşadığını unuttum bir an. Haklısın.

Erdoğan: Türkiye yoğun bakım yatağı sayısındaki üstünlüğüyle bu sürece oldukça avantajlı girmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Iran'da koronavirüs kaynaklı olarak yaşamını yitirenlerin sayısı 91 artarak 5 bin 209'a ulaştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fitch: Batı avrupa bankalarının kredi notlarında aşağı yönlü hareket sayısında artış görülmesi büyük olasılık

ABD petrolü %37 ile 1982'den bu yana en sert düşüşü gösterdi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Arapların işi de Zor..
    Petrol fiyatları düşüyor, sudan ucuz hale geldi...Bu sene Kabe kapalı,Hac umre yok...O işten akan para musluğu da kesildi.. Tarım,Sanayii, Hayvancılık da yok,gelir getiren... Bakalım ne halt yiyecekler..

İktidara yakınlığı ile bilinen Türkiye Gazetesi yazarı Prof.Dr. Ekrem Buğra Ekinci'nin, Atatürk'e yönelik skandal ifadeler içeren yazısına gazeteci İsmail Saymaz'dan sert tepki geldi.

İktidara yakınlığı ile bilinen Türkiye Gazetesi yazarı Prof.Dr. Ekrem Buğra Ekinci'nin, Atatürk'e yönelik skandal ifadeler içeren yazısına tepkiler büyüyor.

Ekinci yazısında Atatürk’ün İngilizlerle planlı bir işbirliği içinde olduğunu ve onların desteğini alarak yaveri olduğu padişahın “ipini çektiğini” yazmıştı.

İşte Yeniçağ'ın da haberleştirerek gündeme getirdiği o yazıya gazeteci İsmail Saymaz'dan sert tepki geldi.Saymaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; 'Şu çağda saltanatçı olduklarını ifade edemedikleri için İttihatçılara ve Kemal’cilere saldırarak, kin kusuyorlar. Utanmasalar, “Biz sömürge olmayı sindirirdik. Yeter ki bir sultanımız ve bir halifemiz olsaydı” diyecekler.' ifadelerini kullandı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/i...re-275846h.htm

Çakma diplomalıdır açık ve net.

Bu devran da dönecek kayıtlar meydana çıkacak.

KURUCU BABAM'a laf ettirmem.

Bu ********ler'i hiç unutmayacağım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 428/1001 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz