Sayfa 451/1001 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

DHA : 1 yıl önce eşi Rukiye Aslan'ı bıçakladığı için cezaevine giren ve tahliyesinin ardından 3 çocuğunu alarak yaşadığı eve götüren Müslüm Aslan, büyük kızı Ceylan'ı dövdü. Küçük kızın yere yığılarak hareketsiz kalması üzerine Aslan, 155 ihbar hattını arayarak çocuğunu darp ettiğini söyledi. Hastaneye kaldırılan küçük kız 4 gün süren yoğun bakım ünitesindeki yaşam mücadelesini kaybetti.

Olay anında evde olan ve ablasının yaşadıklarını anlatan Yusuf İlker Aslan, "Babam ellerimize tahtayla vurdu. Ablamı duvara asarak, hortumla dövdü. 'Anneniz eve geldi mi?' diye sorup ablamı ve beni dövdü. Sonra beni ve kardeşimi alıp, annemin evinin önüne getirdi. Sürekli bize balta gösterip, kolumuzu keseceğini söylüyordu" ifadesini kullandı.

Bu ne böyle ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı :

Almanya'nın ilk 100 vakadan sonra 34. günü

Test: 1.089.046
    Vaka: 91.159
    Ölüm: 1.275

Türkiye'nin ilk 100 vakadan sonra 34. günü:

Test: 713.409
    Vaka: 95.591
    Ölüm: 2.259

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Brent petroldeki günlü düşüş %25’i aştı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    DHA : 1 yıl önce eşi Rukiye Aslan'ı bıçakladığı için cezaevine giren ve tahliyesinin ardından 3 çocuğunu alarak yaşadığı eve götüren Müslüm Aslan, büyük kızı Ceylan'ı dövdü. Küçük kızın yere yığılarak hareketsiz kalması üzerine Aslan, 155 ihbar hattını arayarak çocuğunu darp ettiğini söyledi. Hastaneye kaldırılan küçük kız 4 gün süren yoğun bakım ünitesindeki yaşam mücadelesini kaybetti.

Olay anında evde olan ve ablasının yaşadıklarını anlatan Yusuf İlker Aslan, "Babam ellerimize tahtayla vurdu. Ablamı duvara asarak, hortumla dövdü. 'Anneniz eve geldi mi?' diye sorup ablamı ve beni dövdü. Sonra beni ve kardeşimi alıp, annemin evinin önüne getirdi. Sürekli bize balta gösterip, kolumuzu keseceğini söylüyordu" ifadesini kullandı.

Bu ne böyle ?
    Rahşan Ecevit' yaşasaydı,Kesin onu suçlu gösterirler di...
    Bu da ,Akp Hükümetinin Geçen hafta çıkarttigi Af kanunu ve ilk meyveleri...

Bu aşağıliga sıfatını XXX ne desem olmuyor, hayvan desem hayvanlara hakaret yok böyle bir sıfat, zavallı kızcağız 9 yaşındaymış!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ahmetg Guest

Eskiden, çocuk tecavüzcülerini cezaevinde sxxxler derlerdi, umarım bunu da...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bilecik Valiliği, koronavirüs tedbirleri kapsamında bugün 24.00'ten itibaren Eskişehir, Kütahya, Bursa, Sakarya ve Bolu il sınırlarından kara ve demir yolu ile araçlarla ya da yaya olarak kente tüm giriş- çıkışların ikinci bir karara kadar durdurulacağını açıkladı.

Sayfa 451/1001 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •