Sayfa 487/1001 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587987 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam,

Güzel analiz için teşekkürler. Keşke 1 ay önce yazsaymışsınız. 7,70'den alırdık. Şimdi %100 yükselmiş. Kimsenin eli gitmiyordur...
    Ben de grafiğine şöyle bir baktım. 1 ayda ikiye katlamış. Aşağı gitme olasılığı daha yüksek gibi. Düzeltme yapacak gibi duruyor.
    Ben bu seviyeden almam.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapılan toplantıların yanı sıra Bilim Kurulunda da tartışılan bu teklife, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Biraz daha sabır” diyerek sıcak bakmamıştı. Ancak, sokağa çıkma yasağının bir ayı geçmesi, bu durumun bazı ‘psikolojik ve fizyolojik' problemlere sebep olabileceği, 65 yaş üstü vatandaşlardan da kısa süreli de olsa dışarı çıkmalarına izin verilmesine yönelik yoğun talepler gelmesi üzerine konu yeniden masaya yatırıldı.

İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkma yasaklarına ilişkin bazı yeni öneriler hazırlandı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunuldu. Yeni öneriler içerisinde 65 yaş üzeri vatandaşların sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde 3 saat dışarı çıkabilmesi de planlanıyor .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam,

Güzel analiz için teşekkürler. Keşke 1 ay önce yazsaymışsınız. 7,70'den alırdık. Şimdi %100 yükselmiş. Kimsenin eli gitmiyordur...
    Bence , son 1 ayda %100 pirim yapmış olmasına değil de daha çok , şu anda , pd/dd sinin 0,78 olmasına odaklanılmalı. Gıda hisselerinin kapalı gişe oynadığı günümüz şartlarında Pnsüt hissenin ne kadar avantajlı olabileceğini görmek lazım. Üstelik , bu hisse , virüs işi çıkmadan önceki günllerde de 16 TL. lik fiyatları görmüştü. Korona virüsü dolayısıyla 16 TL. Lik fiyatlardan 7,7 TL. lere düşmüştü. Bunun da hesaba katılması gerekir. %300 ve %350 pirimler yapan , gurubun diğer 2 hissesine , hala kar realizasyonu gelmemişken , buna gelebilir diye korkmak da biraz yanlış gibime geliyor.

Esasen , benim burada yazmak amacım , hissede , son günlerde yapılan işlemlerde , haksız ve suç teşkil edebilecek işlemler varsa , bunu tespit edebilecek arkadaşların gayretiyle gerekli mercilere şikayette bulunabilmekti. Çünkü , son 5 gündür gurubun diğer hisseleri tavan tavan giderken , ayrıca diğer gıda şirketlerinin fiyatları da tavan tavan giderken , pd/dd lerinin 1,5 leri geçtiği bir ortamda , Pınsüt ün fiyatının artmaması için , olağan dışı çaba ve işlemler yapılması gerekir diye düşünmekteyim.
    Son düzenleme : By Akıl; 25-04-2020 saat: 14:32.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Binlerce yatırım hesabında bedelsiz bölünmelerden dolayı lot altı hisseler var.

Acaba, bist yönetimi bir kampanya yapıp bu hisseleri kolay bir şekilde bir fona devretmemizi sağlayamaz mı.

Bu fonu da BIST herhangi bir kampanyaya bağışlayabilir.

Böyle bir şey olsa ben lot altı hisselerimi virmanlarım şahsen.
    Bana bağışlayabilirsiniz.😉

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Muz cumhuriyetindeyiz aq ben sade suya vatandaşım, yasaklandığından bu yana maliyetin üstünde bir rakamla örneğin 25 kuruş, herkes satabilsin dedim.

Emme halkımıza bedava maske dağıttık deye car car konuşabileceklerdi, 20 gün oldu hala maske alamayanlar var, dağıtanlarada yazık bir sürü yere gidip risk alıyorlar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Moraliniz bozuksa bu videoyu seyredin

Garantili moral duzeltme

https://twitter.com/i/status/1226618844065783816
    Geçen ceza aldım baktım çok güldüm yazdığında, yine vibrafonlu ablalar şarkı söylüyor olmasın.
    Şunu açık alıntıla linke girmeye korkuyorum artık.
    Son düzenleme : jmk99; 25-04-2020 saat: 15:12.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 487/1001 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •