Sayfa 637/1001 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye Varlık Fonu açıklaması :

Ben mi yanlış anladım acaba.

Hazine bakanlığı (özel tertip) dibs ihraç ederek kamu bankalarının çekirdek sermayelerini güçlendirecek.

Öyle mi. ?

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ben mi yanlış anladım acaba.

Hazine bakanlığı (özel tertip) dibs ihraç ederek kamu bankalarının çekirdek sermayelerini güçlendirecek.

Öyle mi. ?
    Türkiye varlık fonunda o kadar para yok nasıl böyle bir sermaye arttırımına girsin ? Bu yüzden mecburen hazine bankalara dibs vericek o paraylada varlık fonu sermaye arttırımına gidecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık bakanı : Bugün, AVM önlerinde uzun kuyruklar, AVM kapılarında yığılmalar oluştu. Sosyal mesafe kuralına çoğunlukla uyulmadı. Maske takmayanlara bile rastlandı. Ne maske, ne sosyal mesafe, tek başına koruyucu değil. Tedbirler tam olmalı. Risk devam ediyor. Mecbur değilsek evde kalalım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Türkiye varlık fonunda o kadar para yok nasıl böyle bir sermaye arttırımına girsin ? Bu yüzden mecburen hazine bankalara dibs vericek o paraylada varlık fonu sermaye arttırımına gidecek
    Varlık fonumuzun varlıklarını borçla güçlendiriyoruz.

Hem de ikrazen dibs ile.

Allah sonumuzu hayır etsin. 6 ayı ödemesiz 36 ay vadeyle ucuz kredi dağıtmanın bedeli bu sanırım.

Türkiye Varlık Fonu, yapılacak sermaye arttırımı işlemiyle Vakıfbank’ın hissedar olacak .
    Vakifbank zaten varlik fonunun varliklarindan degil mi?

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Vakifbank zaten varlik fonunun varliklarindan degil mi?
    Hayir değildi

Hayir değildi
    Tesekkürler bilgilendirme icin.

Sağlık bakanı : Bugün, AVM önlerinde uzun kuyruklar, AVM kapılarında yığılmalar oluştu. Sosyal mesafe kuralına çoğunlukla uyulmadı. Maske takmayanlara bile rastlandı. Ne maske, ne sosyal mesafe, tek başına koruyucu değil. Tedbirler tam olmalı. Risk devam ediyor. Mecbur değilsek evde kalalım.
    Oy aldığınız ahalinin kapasitesi bu kadar işte, sanki bilmiyordunuz yığılacaklarını!

Ikincisi AVM sahiplerinin oyununa geldiniz, zaten yasak olmayan AVM'lerin sanki devlet eliyle müsaade edilip açıldı izlenimi verdiniz, tosunlarda tehlike geçti algıladı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 637/1001 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •