Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Diyarbakır’da verilen mevlide katılan bir kişide korona virüs tespit edildi. Hastanın katıldığı mevlitte 36 kişiye korona virüs bulaştırdığı belirlendi. Korona virüs tespit edilen vatandaşlar hastanede karantina altına alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Az kaldi yakinda ittifak kurarlar.

https://twitter.com/politikaloji/sta...050766848?s=20

Toplam Vaka sıralı son durum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Günlük yeni vaka sayılı sıralı

Toplam ölüm sıralı liste

Günaydın , iyi pazarlar

7. Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, bir televizyonda yayınlanan yemek yarışmasında ıstakoz pişirdikleri için "Istakozların pişirilmesi çocukları olumsuz etkiliyor" gerekçesiyle RTÜK'ün ceza verdiğini belirterek, "Feto hayranı teyzenin biri televizyona çıktı, komşularını topluca katledeceğini, 50 kişiyi götüreceklerini, silahlarının hazır olduğunu, oturduğu sitede kimleri öldüreceklerine dair liste yaptığını söyledi. RTÜK ceza kesmedi. Aksine sahip çıktı...

RTÜK Başkanı 'büyütülecek bir konu değil. Bu söylenenleri cezalandırmak gibi bir pozisyonda değiliz' dedi. Istakoz pişirmek suç. Komşularını tasarlayarak katletmek, büyütülecek bir konu değil" diye yazdı.

Yılmaz Özdil, Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek'in ölümünün ardından 'Türküler kimseye zarar vermez' diye tweet atan Yargıçlar Sendikası Başkanı Ayşe Sarısu Pehlivan'ın görevden alınmasına işaret ederek, "Komşuları öldürmek serbest. Ölüme üzülmek suç. Toplu katliam planı yapan, silahların hazır olduğunu söyleyin, öldürülecek kişilerin listesini açıklayan feto hayranı masum. Yaşam hakkını savunan Yargıçlar Sendikası Başkanı hakim terörist. Sözün bittiği yerdir" ifadelerini kullandı.
    Yazının tamamı için tıklayın...

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...takoz-5819027/
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

8. az kaldı bende bi çiğköfte partisi düzenleyeceğim
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 670/1001 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •