Sayfa 682/1001 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Hazine ve Maliye Bakanlığı yetkilileri, birçok ülkeyle swap görüşmelerinin yerel paralarla ticareti de kapsayacak şekilde sürdürüldüğünü, Türkiye'nin 2 ülke ile swap anlaşmasına vardığına ilişkin haberlerin doğru olmadığını bildirdi.

Bakanlık yetkilileri, bazı basın yayın organlarına yansıyan swap hattı kurmak için Türkiye'nin 4 ülkeyle görüştüğü, 2 ülkeyle anlaştığı haberlerinin doğru olmadığını ifade etti.

Yerel paralarla ticareti de kapsayacak şekilde birçok ülkeyle swap görüşmelerinin bir süredir devam ettiği belirtilerek, ilgili resmi makamların dışında yapılan açıklama, haber ve yorumlara itibar edilmemesi gerektiği vurgulandı.

Yetkililer, görüşmelerde somut netice ortaya çıktığı anda gerekli bilgilendirmenin yapılacağını kaydetti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulması ,yaşaması ve bugünlere gelmesinde ,Canı, Malı, Ailesi, Kadını, Erkeği,Genci, İhtiyarı Her kimin Emegi geçmişse,Kadir gününün hürmetine Mekanları Cennet olsun....
    Vatan,Bayrak, Atatürk sevdalısı ve Saygısı olan, Herkesin Bayramı Kutlu olsun..

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Rusya 9263 yeni vaka saha açıkladı , ülke genelinde vaka sayısı 299941 .
    Her yıl en az 7 milyon Rus turist geliyordu ülkemize tatil için. Bu sene kendi ülkelerinden çıkamazlar tatil düşünecek durumda değiller. Bu sene turizim geliri yalan olacak belliki.

4. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyet’inin mayasında devrimcilik, ilericilik, çağdaşlık ve uygarlık var.

Ne kadar din istismarı yapılırsa yapılsın, ne kadar Atatürk karşıtlığı propagandası yoğunlaşırsa yoğunlaşsın, en dindar insanlarımız bile Cumhuriyet’in nimetlerinin farkında ve bunlardan asla vazgeçmeyecektir.

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...edium=referral
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

İzmir'de maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı / İl Hıfzıssıhha Kurulu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Covid-19 salgını karşısındaki tutumu nedeniyle eleştirilerin odağı olan Dünya Sağlık Örgütü'ne uluslararası bağımsız bir soruşturma yapılması kararı verildi.

Aralarında Amerika Birleşik Devletleri ve Çin'in de bulunduğu Birleşmiş Milletler üyesi 194 ülke, DSÖ'nün pandemi yönetimi konusunda "bağımsız olarak denetlenmesi" için sunulan önergeyi onayladı.

Ecb/lane: Tüm senaryolarda derin bir resesyon öngörülüyor

Sayfa 682/1001 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •