Sayfa 687/1001 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Bddk: Yurt dışında yerleşik finansal kuruluşlara yapacakları tl plasmanlar, tl depo, tl repo ve tl kredilerin toplamının bankaların en son hesapladıkları yasal özkaynaklarının %0,5’i ile sınırlandırılmasına karar verilmiştir

bddk: 5 mayıs'ta yurt dışında yerleşik finansal kuruluşlara yapacakları tl plasmanlar, tl depo, tl repo ve tl kredilerin toplamının bankaların en son hesapladıkları yasal özkaynaklarının %0,5’i ile sınırlandırılmasına karar verilmişti

bddk: Sermaye piyasası mevzuatında tanımlanan yabancı merkezi saklama kuruluşları(ymsk) arasından bankacılık düzenleme ve denetleme kurumunca(kurum) belirlenecek olan kuruluşların, söz konusu sınırlamadan muaf tutulmasına karar verildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Atatürk Istanbuldan ayrılırken her yerin Ingiliz, Fransız ve Yunan bayrakları ile donatıldığı söylenir, donunu balkonda kurutacak 19 Mayıstan başka gün bulamamış mı?

Yanına Türk bayrağıda assaydı suç değil, asmadan tek ingiliz bayrağı çekemez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bir yanlış başka yanlışı haklı çıkarmaz.

Süriyelilerede gereken yapılmalıydı.

Ben olaydım bayraklarını münasip bir yere çakardım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,776
    Daha rezili var,her halde görmemiş.

7. Günaydınlar

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 687/1001 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •