Sayfa 695/1001 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Fitch’in kredi notu görünümünü düşürdüğü bankalar arasında ING Bank, Denizbank, QNB Finansbank, Türk Ekonomi Bankası (TEB), ICBC Turkey, Alternatifbank, Burgan Bank, Kuveyt Türk ve Türkiye Finans yer alıyor.
    Fitch ilgili bankaların uzun dönem yabancı para cinsinden kredi notunu ‘B+’ olarak sabit tutarken not görünümlerini ise ‘durağan’dan ‘negatife’ düşürdü.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dünya Sağlık Örgütü : Dünya genelinde son 24 saatte 106 bin virüs vakası bildirildi . Bu rakam salgın başladığından bu yana 1 günde bildirilen en yüksek rakam . Salgında gideceğimiz daha çok yol var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Diyanet: "Bu yıl maalesef milletçe büyük mücadele verdiğimiz Kovid-19 salgını sebebiyle camilerimizde bayram namazı kılınamayacaktır."

Diyanet: "Her ilin bayram namazı saatinde minarelerden tekbirler getirmek suretiyle bayram coşkusunun yaşanması sağlanacaktır."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben otomobil kullanırken dikkatim dağılıyor diye, elime alkol sıkıp maskeyi çeneme indiriyorum, nereye soru çözecek çocuklar?
    Camı açmıyorsanız sorun yokCam açıkken araç kullanmak maske olsa dahi daha riskli.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Camı açmıyorsanız sorun yokCam açıkken araç kullanmak maske olsa dahi daha riskli.
    Siz o zaman Bizansta nefes dahi almayın, zira benim küçücük memlekette açık camdan bile giren virüs, sizin orada gireceği deliği bile bulur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Turkiyede azalsa ne olacak...dunyada bitmesi lazim...
    Turizmciler ucakcilar sevinmesin henuz....
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dünya Sağlık Örgütü : Dünya genelinde son 24 saatte 106 bin virüs vakası bildirildi . Bu rakam salgın başladığından bu yana 1 günde bildirilen en yüksek rakam . Salgında gideceğimiz daha çok yol var
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

65 yaş üstüne seyahat izni... Birkaç saatte 29 bin 527 başvuru onaylandı, refakatçileri dâhil 62 bin 949 kişiye izin verildi / habertürk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    65 yaş üstüne seyahat izni... Birkaç saatte 29 bin 527 başvuru onaylandı, refakatçileri dâhil 62 bin 949 kişiye izin verildi / habertürk
    Sahil kasabalarına hücum var desenize.

Sayfa 695/1001 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •